Hangi R9 280X Modelini Almalıyım ?

Sapphire R9 280X Toxic sahibiyim ve şimdiye dek bir sorunla karşılaşmadım, memnunum kartın performansından. Ses ve güç konusunda biraz canavar; ama performansı için onlar da gerekli sonuçta, sorun değil. Sorunlu çıkan kartlar yüzünden genelleme yapmak doğru değil. Sonuçta daha az insan memnunum diye belirtme ihtiyacı hisseder; ama sorun çıkan herkes anında belirttiği için sanki kartların büyük çoğunluğu sorunluymuş algısı oluşuyor olabilir. Vapor-X'in şu anki fiyatı çok çok uygun bence, ki soğutması bu seviyede en iyi kartlardan biri bence. Powercolor yerine alınmasını kesinlikle tavsiye ederim.

Bu arada Z3 Plus kasaya Toxic sığıyor, dolayısıyla Vapor-X Tri-X de sığar.

Sapphire R9 280X Toxic sahibiyim ve şimdiye dek bir sorunla karşılaşmadım, memnunum kartın performansından. Ses ve güç konusunda biraz canavar; ama performansı için onlar da gerekli sonuçta, sorun değil. Sorunlu çıkan kartlar yüzünden genelleme yapmak doğru değil. Sonuçta daha az insan memnunum diye belirtme ihtiyacı hisseder; ama sorun çıkan herkes anında belirttiği için sanki kartların büyük çoğunluğu sorunluymuş algısı oluşuyor olabilir. Vapor-X'in şu anki fiyatı çok çok uygun bence, ki soğutması bu seviyede en iyi kartlardan biri bence. Powercolor yerine alınmasını kesinlikle tavsiye ederim.

Bu arada Z3 Plus kasaya Toxic sığıyor, dolayısıyla Vapor-X Tri-X de sığar.

Çok teşekkürler. Seni de her yer de etiketliyor um kusura bakma insanları aydınlatmak gerek.

Sorun değil, kendi sahip olduğum bileşenlerle ilgili tecrübemi aktararak, yanlış bilgilendirmeyi önleyip yardımcı olmaya çalışıyorum ben de bu vesileyle.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı