Hangi yatırım hesabı açılmalı?

Arkadaşlar bir şey soracağım ikinize VakıfBank'ta tüm halka arzlar geliyor mu şu ana kadar gelmeyen halkarza denk geldiniz mi?
Devlet bankasına hepsi geliyor ancak Ziraat önermem kimseye. Bu forumda hep Ziraat önermiştim ama işi bitti onun da. Artık yatırım hesabına para yatırmak isteyince 1000TL ve üstünü kabul ediyor. Yani ben halka arz'a gireceğim 500TL, benden 1000TL istiyor. Vakıfbank veya İş Bankasına bakın.

Devlet bankasına hepsi geliyor ancak ziraat önermem kimseye. Bu forumda hep ziraat önermiştim ama işi bitti onun da. Artık yatırım hesabına para yatırmak isteyince 1000TL ve üstünü kabul ediyor. Yani ben halka Arz'a gireceğim 500TL, benden 1000TL istiyor. VakıfBank veya İş Bankası'na bakın.

Hocam teşekkürler yorumunuz için siz bilgili birisiniz 3 sorum var cevaplar mısınız?
1-VakıfBank veya Halkbank arasında kaldım. Sizce hangisinde benim için en önemlisi her halka arz gelsin yeterli.
2-vakıfbankt'ta yıllık ücret ne kadar yatırım hesabı için.
3-ve mesela 1000 TL altı kabul ediyor mu yatırım hesabına para yatırmak için.

Hocam teşekkürler yorumunuz için siz bilgili birisiniz 3 sorum var cevaplar mısınız?
1-VakıfBank veya Halkbank arasında kaldım. Sizce hangisinde benim için en önemlisi her halka arz gelsin yeterli.
2-vakıfbankt'ta yıllık ücret ne kadar yatırım hesabı için.
3-ve mesela 1000 TL altı kabul ediyor mu yatırım hesabına para yatırmak için.
1- VakıfBank ancak her zaman 2. veya 3. bankan da olsun. Ben Ziraat'ten alıyordum ve alamadım. Ardından direkt İş Bankasından aldım. Eğer ki hisse hesabım olmasaydı kaçıracaktım.
2- Bir bilgim yok ancak düşüktür. Yapı Kredi'nin çok yüksek mesela.

3- Hepsi kabul ediyor bildiğim kadarıyla sadece Ziraat'te gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı