Hatay Belediyesi Lütfü Savaş: "Suriyeli sığınmacılar 3 - 4 kadın alabiliyor"

Evet öyle diyorum. Dini diyanetten öğrenme yaşını çoktan geçtim ben. Diyanetin söylediğini sokakta yatan adamlar da diyor.

Sizin gibiler insanları dinden soğutuyor! Sen kimsin ki Yüce Diyanetimize laf atarsın. Elhamdülillah bizler var oldukça dinden soğutamayacaksınız bizi. Camilerimizi ezanlarımızı susturamayacaksınız!

Kimsenin alay edip, dalga geçtiği yok. Ortalığı karıştırma. Arapça ayetlerde de aynısı yazıyor. Koskoca ülkemizin diyanetini yalan mı söylüyor diyorsun?

O ayetteki sizin döv olarak algılanan kelime Darabe'dir ki başka anlamları içerir nisa 34'te kadınla eşinin ilişki kötüyse ayrılması hakem tutması manasına gelir
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videoyu izleyin daha detaylı anlarsınız.

Sizin gibiler insanları dinden soğutuyor! Sen kimsin ki yüce diyanetimize laf atarsın. Elhamdülillah bizler var oldukça dinden soğutamayacaksınız bizi. Camilerimizi ezanlarımızı susturamayacaksınız!

Diyanet sadece mealini yazar ayetin açıklama falan yapmaz.

O ayetteki sizin döv olarak algılanan kelime Darabe'dir ki başka anlamları içerir nisa 34'te kadınla eşinin ilişki kötüyse ayrılması hakem tutması manasına gelir
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videoyu izleyin daha detaylı anlarsınız.

Diyanet sadece mealini yazar ayetin açıklama falan yapmaz.

Darabe, acıtmadan azıcık dövün demektir.

Son düzenleme:
Sizin gibiler insanları dinden soğutuyor! Sen kimsin ki Yüce Diyanetimize laf atarsın. Elhamdülillah bizler var oldukça dinden soğutamayacaksınız bizi. Camilerimizi ezanlarımızı susturamayacaksınız!
Yüce diyanet hazretlerine laf attığım için çok özür dilerim. Aklım bir anlığına Cehape zihniyetine sahip insanlar tarafından bulandırıldı. Allah'ın yeryüzündeki gölgesi olan yüce diyanet bakanlığımıza asla böyle bir hakarette bulunmamam gerekirdi. Boynumu vurun benim. Elhamdülillah diyanetimiz bize dini anlatıp bizi doğru yola iletir. Pardon yanlış oldu. Elhamddiyanet demem gerekirdi.

Geri
Yukarı