Hava Harp Okulu için tavsiyeler

DalenS

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Hava Harp Okulu'na girmek istiyorum. Girebilmeme daha çok var şimdiden tavsiyeleriniz nelerdir?

Kardeşim hiç vakit kaybetmeden ortopediye randevu alıyorsun diyorsun ki skolyoz şüphem var. Tam boy röntgen çekiniyorsun. Diyorsun ki hoca şunu ölç kaç derece eğrilik var? Derse ki belli-belirsiz, yine de ölç de. Eğer hiç yok 0° derse tamam. Ama 1 derece bile olsa HHO'yu unut kardeşim. Nice insanlar tanıdım hevesleri sağlık taramasında kursağında kalan. Eğer varsa - umarım yoktur- kurul raporunun altında Uçucu Olmaz - Hava Harp Okulunda Askeri Öğrenci Olmaz yazısı görüp üzülmek istemiyorsan ortopediye git.

Kardeşim hiç vakit kaybetmeden ortopediye randevu alıyorsun diyorsun ki skolyoz şüphem var. Tam boy röntgen çekiniyorsun. Diyorsun ki hoca şunu ölç kaç derece eğrilik var? Derse ki belli-belirsiz, yine de ölç de. Eğer hiç yok 0° derse tamam. Ama 1 derece bile olsa HHO'yu unut kardeşim. Nice insanlar tanıdım hevesleri sağlık taramasında kursağında kalan. Eğer varsa - umarım yoktur- kurul raporunun altında uçucu olmaz - hava harp okulunda askeri öğrenci olmaz yazısı görüp üzülmek istemiyorsan ortopediye git.

Hocam skolyozum vardı biraz bir aralar düzelmesi için spor yapsam olur mu?

Geri
Yukarı