Hava Harp Okulu Mülakatı Tecrübesi

Yaklaşık 2 hafta kadar süren mülakatlar sürecim bitti. Ben bu süreçte tecrübesizliğimden dolayı çok zorlandım. Bu yüzden ileride tercih edecek arkadaşlara yardım etmek isterim. Merak ettiğiniz her türlü soruya bildiğim, gördüğüm kadarıyla cevaplayabilirim.
Vücuttaki izlere bakarken çok dikkat ediyorlar mı kolumda 2 adet iz var 2 ve 3 er cm lik dikkatli bakmayınca gözükmüyor. Bu tür durumlarda fondoten sürüp geçenler oluyor mu?

Vücuttaki izlere bakarken çok dikkat ediyorlar mı kolumda 2 adet iz var 2 ve 3 er cm lik dikkatli bakmayınca gözükmüyor. Bu tür durumlarda fondoten sürüp geçenler oluyor mu?
Detaylı bakıyorlar her bölgene. Görmemeleri gibi bir şey olmaz. Sadece gördüğünü kabul edebilir. Bu da şansına ve komisyonun inisiyatifine kalmış bir durum.

Detaylı bakıyorlar her bölgene. Görmemeleri gibi bir şey olmaz. Sadece gördüğünü kabul edebilir. Bu da şansına ve komisyonun inisiyatifine kalmış bir durum.
Mesela çenemin altında 2cm kadar bir dikiş var sadece sinek tıraşı olduğum zaman ara sıra gözüküyor yüzüme bakan biri asla görmüyor azıcık sakal olduğu zaman bildiğin incelemen lazım az sakalla girsem farketmezler herhalde. Mesela polislikte 5 metreden kimlik teşhis etmeyen yaralar engel teşhis etmiyor hho da da öyle mi? Eğer öyleyse benim için problem olmaz.

Son olarak hocam şuna cevap versen yeterli benim için kolumdaki iz kedi tırmığı ben doktor olmadığım için bilmiyorum ancak faça izi gibi duruyor bir doktor bunun faça izi olmadığını anlayabilir değil mi? Tırtıklı temiz bir kesik değil

Son düzenleme:

Geri
Yukarı