Hava Harp Okulu'na izler engel olur mu?

fenr1rr

Decapat
Daha fazla  
Kaşımdaki iz 9-10 yaşındayken sehpanın köşesine vurdum, dikiş atıldı. Kolumdaki gördüğünüz yaralar ise bordo bereli kedim tarafından yapıldı. 2-3 senedir var o izler bir de geçmedi hiç. Maddi durumumuz iyi. Eğer sıkıntı çıkarabilirse estetik bir operasyon ile düzelttirebilirim. Polislik açısından da sorun çıkar mı onu da söylerseniz sevinirim.

Eki Görüntüle 1758549

Eki Görüntüle 1758550

Eki Görüntüle 1758551

Eki Görüntüle 1758552

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani 6 yıldır tırmalayan kedi ve 5 yıl da iguana besledim, hiç böyle yara izlerim kalmadı. Bana kedi hikayesi çok gerçekçi gelmedi. 5 cm tırnağı mı vardı?

Yani 6 yıldır tırmalayan kedi ve 5 yıl da iguana besledim, hiç böyle yara izlerim kalmadı. Bana kedi hikayesi çok gerçekçi gelmedi. 5 cm tırnağı mı vardı?
Ben serseri değilim knk yemin ederim kedim yaptı Van kedisiydi hatta oyun oynuyorduk ben biraz sert bi şekilde göbeğinden okşıyayım dedim hani resmen farklı bir kediye saldırır gibi saldırdı

Jilet izi gibi duruyor. Komisyonda kıl biri olursa eler geçer.
Ufak bi operasyon ile geçer ama değil mi?

Ki o geniş ve kısa olan yaranın jilet izi olmadığı basbaya belli değil mi? Temiz ve düz bir kesik değil kolumdakiler bir şeyin yırttığı belli diye düşünüyorum

Makro kameramla çektim atayım tekrar tırtıklı yerden anlarsın kedinin yaptığını şunu da sorayım kedi yaptı dersem ve kedinin yaptığına ikna edersem bir şey değişir mi acaba

Dosya Ekleri

• IMG_0420.jpeg
    IMG_0420.jpeg
    126,1 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_0421.jpeg
    IMG_0421.jpeg
    90,6 KB · Görüntüleme: 84
Son düzenleme:
Kediler gayet derin yara izleri bırakabiliyorlar, dünyanın tüm kedilerini beslemişsin gibi yorum yapmışsın ama derin çizikler atan agresif kediler var, biri de bendeydi ayağımda hâlâ jilet gibi izler duruyor.

Ben serseri değilim knk yemin ederim kedim yaptı Van kedisiydi hatta oyun oynuyorduk ben biraz sert bi şekilde göbeğinden okşıyayım dedim hani resmen farklı bir kediye saldırır gibi saldırdı

Ufak bi operasyon ile geçer ama değil mi?

Ki o geniş ve kısa olan yaranın jilet izi olmadığı basbaya belli değil mi? Temiz ve düz bir kesik değil kolumdakiler bir şeyin yırttığı belli diye düşünüyorum

Makro kameramla çektim atayım tekrar tırtıklı yerden anlarsın kedinin yaptığını şunu da sorayım kedi yaptı dersem ve kedinin yaptığına ikna edersem bir şey değişir mi acaba
Şansını dene hocam başarılar.

Geri
Yukarı