Hawk Fab serisi oyuncu koltukları alınır mı?

Daha fazla  
1710938843695.png

Merhaba arkadaşlar. Yeni sistemimi kurduğumdan beri teker teker parçalarımı paramı biriktirip alıyorum, şimdiki hedefim Hawk Fab V4 (serinin diğer modelleri de olur fark etmez) oyuncu koltuğunda. Kumaş olması en çok beni çeken etmenlerden biri. Hem kalite olsun hem de derinin dezavantajları olsun. Genel olarak kumaş olması beni daha çok çekiyor.
Bilgisayarı almadan önce(2 ay) 4400 TL idi. Bu kadar zamlanacağını tahmin ediyordum ama bu kadarını beklemiyordum, aynı koltuğu Hepsiburada'da 8500 TL'ye satan herifin teki var (sanırım piyasadan haberi yok) her neyse iste sizce bu koltuk alınır mı? Sahip olan var mı yaşadığı durumlar rahatlığı filan anlatır mısınız, değer mi şu anki fiyatlara?(parası bu civarada olduğu surece onemli değil 2 haftalık maaşımın 3'te 2 si)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürekli oturan biriyseniz düzgün bir koltuk şart bana göre. Belli bir süre sonra beliniz kopacak gibi ağrıtabiliyor normal sandalyeler. Söylediğiniz Hawk modeli gayet güzel. Alternatif olarak IKEA'da satılan ofis koltuklarına bakabilirsiniz. Genel olarak kaliteli ve aynı işi görecektir.

Geri
Yukarı