Bütçe
1400 TL

Enbiya İlitli

Hectopat
Merhaba. Ben bütçemi zar zor 1400 TL'ye çıkardım ve hawk marka koltuklarda indirim olduğunu gördüm. Yoksa 1000 lira civarında koltuk bakacaktım. İlk sorum sizce fiyatına değer mi? Oyuncu, ofis koltuğu takıntım yok daha uygun fiyata daha rahat ofis koltuğu bulabilir miyim? Eğer alınırsa 1.69 boyum var ve koltuk büyük sizce sorun yaşar mıyım? Hawk kullananlar ve bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Alınır bende düşünüyorum ama fiyatı yüksek bence.1530 TL güncel fiyatı indirim kodu kullanımını kapatmışlar.Belki düşerse o zaman alınabilir.

Kuzenime aldık ama bana oturma kısmı fazla ince ve sert geldi.
Ayrıca kol dayama kısmı hiç sağlamlık hissi vermedi (Muhtemelen tüm 3D kol dayama sistemleri böyle)
Hawk kullananlar diğer koltukları denedi mi yoksa ilk koltukları olduğu için mi çok iyi geliyor bilmiyorum ama benim 4-5 yıllık süngerleri çökmüş Adore koltuğum bana daha rahat gibi geldi...

Alınır bende düşünüyorum ama fiyatı yüksek bence.1530 TL güncel fiyatı indirim kodu kullanımını kapatmışlar.Belki düşerse o zaman alınabilir.
Güncel fiyatı 1620 TL ve indirimde 1530 TL olduğu için 50 TL kuponları kapatmışlar. Yani indirimli hali 1530 o yüzden kuponlar kapalı sanırsam. Evet bence de fiyat yüksek ama etrafa bi bakınca çokta şaşırmıyorum. Çok sıradan şeyler bile artık uçuk fiyatta ve bekledikçe fiyat yükseliyor. 1250 - 1300 civarıydı 1-2 ayda 1620'ye fırladı ve artık aldım. Üzücü ama artık insan mutfak sandalyesinde oturmaktan bıkıyor. Çok teşekkür ederim yorumunuz için.
Kuzenime aldık ama bana oturma kısmı fazla ince ve sert geldi.
Ayrıca kol dayama kısmı hiç sağlamlık hissi vermedi (Muhtemelen tüm 3D kol dayama sistemleri böyle)
Hawk kullananlar diğer koltukları denedi mi yoksa ilk koltukları olduğu için mi çok iyi geliyor bilmiyorum ama benim 4-5 yıllık süngerleri çökmüş Adore koltuğum bana daha rahat gibi geldi...
Bunu internetten araştırmıştım kendileri bilerek ince yapıyormuş ve çökmeyi engellediğini söylüyorlar. Sertliğini vs. bilemem ama sanırsam yeni firma olduğu için ilk koltukları şuandaki en yenileri kadar başarılı değil. Gördüğüm kadarıyla müşterilerden gelen yorumlarla yeni koltukları değiştiriyorlarmış. Bende sipariş ettim bekleyip görücez eğer beğenmezsem iade etme şansım var. Yorumunuz için teşekkür ederim.
Ben alalı 2 ay falan oldu. Aşırı memnunum, cidden rahat ve güzel bir koltuk.
Teşekkür ederim, sağolun. Güle güle kullanın.

Keşke biraz daha bekleseydiniz. Fiyatı bence çok yüksek. 3 ay önce 1300 tl ye satılan koltuk şuan indirimli olarak 1530 tl. Yine de hayırlı olsun kullandıktan sonra yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

Geri
Yukarı