Hayat gömmelik oyun tavsiyesi

Sıra tabanlı o tarz oyun hiç oynamadım sizce beğenir miyim hocam?
Ben sıra tabanlı oyunları sevmiyorum genelde ama yapım kendine aşık etti. Oyunun bütünü seçim dolu her seçimde farklı şeyler oluyor karakterlerle bağ kurmaya başlıyorsun oyun bir başyapıt. Savaş sistemi bile eğlenceli gelmeye başlıyor. Beğeneceğini düşünüyorum.

Şöyle God of War ve Spider-Man PC'ye çıkana kadar hayatımızı adayacağımız bir oyun tavsiye edebilir misiniz? Oturup başından kalkamayacağım deliler gibi oynayacağım bir oyun. Çoğunlukla MMO olabilir, shooter çok sevmiyorum ama aynı zamanda Shooter'a da giriş yapmak istiyorum.

Not: Diablo IV almaya para veremem.
Daha önceden hayatımı adadığım oyunlar:
Albion Online.
League of Legends.
Knight Online.

Hocam Skyrim, Fallout,Dragon Age v.b RPG türü oyunlar hayatı bitiriyor benim önerim "Skyrim" olur bana baya bağımlılık yapmıştı.

Starfield insanların gömdüğü kadar kötü mü hocam?
Ne gömüldüğü kadar kötü, ne övüldüğü kadar iyi, ortalama oyun kavramının tam karşılığı diyebiliriz, oldukça ortalama bir oyun kafaya takılmadan oynanırsa keyifli olabilir fakat hayat gömmelik bir şey yok, aslında var da onu yapmanızı sağlayacak eğlence yok diyelim, işte Skyrim'de (veya Oblivion - Morrowind'de) veya Fallout New Vegas ve Fallout 3'te o eğlence fazlasıyla var.

Eğer hoşuna gidiyorsa MMO'lara yönelmeni öneririm sürekli gelişim yaptığın için vaktini gömmen gerekiyor ama tam aradığın tipte Metin2 derdim de eskisi gibi değil artık LoL'den çıktıysan DotA oynayabilirsin belki.

Geri
Yukarı