Hayat gömmelik oyun tavsiyesi

Witcher 3 oynandı yazmıştım hocam.
V Rising nasıl bir oyun açıklar mısınız?
Hogwarts'ı da çok gömen insanlar var o sebeple hiç başlamadım. Harry Potter severim bu arada.
V Rising'de bir vampirsiniz ve vampir olarak aksiyonlara girip bir yandan hayatta kalmaya çalışıp bir yandan kalenizi inşa ediyorsunuz diyebiliriz.

Witcher 3 oynandı yazmıştım hocam.
V Rising nasıl bir oyun açıklar mısınız?
Hogwarts'ı da çok gömen insanlar var o sebeple hiç başlamadım. Harry Potter severim bu arada.
Bir vampir olduğun açık dünya hayatta kalma oyunu hem tekli hemde arkadaşınla oynayabiliceğin gerek grafikleride olsun iyi bir oyun henüz hala erken erişimde olması fiyatınıda biraz ucuz kılıyor kesebiliceğin bosslar, build sistemi, pvp serverları olsun gerçekten kapsamlı son zamanlarda en çok zaman gömdüğüm sağlam bir yapım ve hala geliştirilmeye update almaya devam ediyor.

MMO mu hocam PvP'si falan var mı yani?
MMO değil fakat başka oyuncuların sunucusuna katılabiliyorsunuz evet pvp var, dilerseniz bu dediğimi yaparsınız dilerseniz kendiniz veya arkadaşlarınızla birlikte başka oyunculara ellemeden kendi başınıza oyunun sunduğu düşmanlara karşı oynarsınız. Oyunda bosslar vs. var yani online bir oyun olarak düşünmeyin, singleplayer içeriği olan fakat online da oynayabildiğiniz bir oyun olarak düşünürseniz daha doğru bir beklentiye girersiniz.

MMO değil fakat başka oyuncuların sunucusuna katılabiliyorsunuz evet PvP var, dilerseniz bu dediğimi yaparsınız dilerseniz kendiniz veya arkadaşlarınızla birlikte başka oyunculara ellemeden kendi başınıza oyunun sunduğu düşmanlara karşı oynarsınız. Oyunda bosslar vs. var yani Online bir oyun olarak düşünmeyin, singleplayer içeriği olan fakat Online oynayabildiğiniz bir oyun olarak düşünürseniz daha doğru bir beklentiye girersiniz.

Bir vampir olduğun açık dünya hayatta kalma oyunu hem tekli hem de arkadaşınla oynayabiliceğin gerek grafikleride olsun iyi bir oyun henüz hala erken erişimde olması fiyatınıda biraz ucuz kılıyor kesebiliceğin bosslar, Build sistemi, PvP serverları olsun gerçekten kapsamlı son zamanlarda en çok zaman gömdüğüm sağlam bir yapım ve hala geliştirilmeye Update almaya devam ediyor.

Teşekkürler.

Bir vampir olduğun açık dünya hayatta kalma oyunu hem tekli hemde arkadaşınla oynayabiliceğin gerek grafikleride olsun iyi bir oyun henüz hala erken erişimde olması fiyatınıda biraz ucuz kılıyor kesebiliceğin bosslar, build sistemi, pvp serverları olsun gerçekten kapsamlı son zamanlarda en çok zaman gömdüğüm sağlam bir yapım ve hala geliştirilmeye update almaya devam ediyor.
205 saatim var v risingi bende tavsiye ederim.

Bu arada attığım linkte ki oyuna baktın mı ? @anladam
Konuda yazan türde bir oyun ve saatlerce oynanabilir. Hatta az önce steamde topluluk konusu açmıştım attığım linkte ki oyunla ilgil. Birkaç tane yabancı üzerimede geldi. Türkçe gibi bilinmeyen bir dili kim oyuna ekler gibi şeyler yazdılar. Tabi Anadolu çoçuğu durur mu :D Bende yazdım konya kadar olmayan ülkenin crack kullanımının yüksek olduğu ülkenin altyazısı var diye. Yine üzücü bir durum biz neden böyleyiz ya dedirten bir dönemdeyiz..

205 saatim var V Rising'i bende tavsiye ederim.

Bu arada attığım linkte ki oyuna baktın mı? @anladam
Konuda yazan türde bir oyun ve saatlerce oynanabilir. Hatta az önce Steam'de topluluk konusu açmıştım attığım linkte ki oyunla ilgil. Birkaç tane yabancı üzerimede geldi. Türkçe gibi bilinmeyen bir dili kim oyuna ekler gibi şeyler yazdılar. Tabii Anadolu çoçuğu durur mu :D bende yazdım Konya kadar olmayan ülkenin crack kullanımının yüksek olduğu ülkenin alt yazısı var diye. Yine üzücü bir durum biz neden böyleyiz ya dedirten bir dönemdeyiz.

Evet baktım ve şu anda V Rising'e başladım. O oyuna da bakabilirim belki güzel duruyor gerçekten. Ve cidden şaşırdım bu oyunda Türkçe olmasına. Hem de bazı konularda gerçekten iyi bir türkçesi var. Şu anlık 2 saatlik oynayışımda bayıldım oyuna.

HOI4 hacı göm kafayı başlat faşist rejimi çek dünya gerginliği %125 gerçekten yaşadığını hissedeceksin.

Yeni konular

Geri
Yukarı