Hayatınızda en çok üzüldüğünüz anı veya olay nedir?

Evet 18 yaşındayım. Olmayacak diye bir şey yok illaki olacak tabii. Lakin hayatını tamamen kız konularına adayan insanlar var. Öncelik bu konular olmamalı, hayatta tutunacak hiçbir dal yoksa geçici sana eğlenceden başka yararı olmayan dallara sarılmamak gerek. Hayatta her şey paradır, paran olursa her şeye sahip olursun. Ki bunu en basitinden siz bile kanıtlamış oldunuz 7 ay gibi bir emek verdiğinizi, ve emeklerinizin boşa çıktığını söylediniz.

Ben arkadaş manasında demiştim sizin açınızdan.

Ve kendi elinizi sonsuza kadar tutacak birisi olunca öyle olmuyor. Ve her şey para ile de olmuyor maalesef fakat fazla olması çok daha iyi.

Ben arkadaş manasında demiştim sizin açınızdan.

Ve kendi elinizi sonsuza kadar tutacak birisi olunca öyle olmuyor.
Arkadaşı hangi cinsten? Erkek mi Kız mı? Erkek ise zaten bir işe girip çalıştığınızda yavaş yavaş çevre edinmeye başlıyorsunuz. onun dışında da oluyor tabii ki.
Kızı kastediyorsanız dediğim gibi şu anlık öyle bir fikrim yok şahsen.

Elimizi sonsuza kadar tutacak insanlar çok sınırlı sayıda hocam. kolay bulunmuyor öyle.

Arkadaşı hangi cinsten? Erkek mi Kız mı? Erkek ise zaten bir işe girip çalıştığınızda yavaş yavaş çevre edinmeye başlıyorsunuz. onun dışında da oluyor tabii ki.
Kızı kastediyorsanız dediğim gibi şu anlık öyle bir fikrim yok şahsen.

Elimizi sonsuza kadar tutacak insanlar çok sınırlı sayıda hocam. kolay bulunmuyor öyle.
Kız olarak bulun diyorum ben de. Ve kız.cimsinden söylüyorum. Arkadaş konusunda ise erkek.

Umudum gençliktedir. Gerçi şu gençliğe bakınca gitgide umudum gidiyor fakat, gençlik dışında umut yok.
Yurtdışı okuma planlarım güzel ilerliyor. İleride adam olursam umarım ülkeme bir faydam olur.

Geri
Yukarı