Hayatta kalma oyun önerisi

squaLLxq

Hectopat
Merhaba aslında tam olarak istediğim sadece hayatta kalma değil karlı bir dünya veya mevsim olarak kar yağan bir hayatta kalma oyun tavsiyesi istiyorum.

Böyle uğraşıp zar zor evimizi veya basemizi yapalım ve dışarıda kar fırtınası çıksın o o rüzgarın sesiyle birlikte şöminenin karşısında bitmesini bekleyelim fırtınanın falan bu tarz bir hayatta kalma oyunu istiyorum. Atmosferik olsun.

Şunlar hariç çünkü oynadım;
The Long Dark,
Frostpunk.

Böyle uğraşıp zar zor evimizi veya basemizi yapalım ve dışarıda kar fırtınası çıksın o o rüzgarın sesiyle birlikte şöminenin karşısında bitmesini bekleyelim fırtınanın falan bu tarz bir hayatta kalma oyunu istiyorum. Atmosferik olsun.
Bu tasvire uyan varsa ben de önerileri takip ediyorum. :)

Merhaba aslında tam olarak istediğim sadece hayatta kalma değil karlı bir dünya veya mevsim olarak kar yağan bir hayatta kalma oyun tavsiyesi istiyorum.

Şunlar hariç çünkü oynadım;
The Long Dark,
Frostpunk.
Henüz çıkmadı fakat Frigid belki ilginizi çekebilir.
Playtest yapabiliyorsunuz. The Thing filminin konusundan esinlenmiş. Çok da güzel bir filmdir bu arada izleyin.

Onun harici karlı vb. değil fakat Subnautica'yı öneririm. 3. derece bir su gezegeninde geçiyor. Çok güzel oyun. 2. oyunu da var, Below Zero. O gezegenin kutup noktasında geçiyor. Yüzeye üs yapma olayı vb. var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı