Hayvan hakları yasası bekleniyor fakat insanlık yasası yapılabildi mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnsanların en azından dili var. Derdini anlatır. Fakat hayvanın neyi var? Birisi gelip kuyruğunu baltayla kesse, polise mi gidecek?

İnsanların en azından dili var. Derdini anlatır. Fakat hayvanın neyi var? Birisi gelip kuyruğunu baltayla kesse, polise mi gidecek?
İyiki var o yüzden hiçbirimiz yardıma muhtaç insanlara çaldığımızdan daha çok yardım yapamıyoruz.

Evet haklısınız ama 3 kedi 22 balık 7 kuşu 9 köpek beslediğim için hayvanları daha çok seviyorum neredeyse. Ben mesela bir insan yalan söyler ama hayvan asla anlatıcak dili yok belki ama ne demek istediğini gözlerinden anlarsınız

Evet haklısınız ama 3 kedi 22 balık 7 kuşu 9 köpek beslediğim için hayvanları daha çok seviyorum neredeyse. Ben mesela bir insan yalan söyler ama hayvan asla anlatıcak dili yok belki ama ne demek istediğini gözlerinden anlarsınız
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bana karşı çıkan herkesi bekliyorum !

Bana karşı çıkan herkesi bekliyorum!

Peki bir şey soracağım oraya kamera yollayıp görüntüler çekmenin mantığı ne o videları çekenleride haksızlık kamera yolluyorsunuz onu yollamak yerine yemek ,ilaç, su yolarsın değil mi?
bence buda tartışılmalı

Bana karşı çıkan herkesi bekliyorum!
Çok hastalıklı bir zihniyete sahipsin. Biz sömürmediğimiz halde bu insanlara gayet yardım yapıyoruz. Şimdi size kafası koparılan köpekleri veya tecavüz edilen kedileri atsam ben mi haklı olacağım? Sen kimsin ki bana bu insanların hayatını mahvettin diyorsun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı