HD 4670 LoL performansı

League of Legends FPS

• Oy verenlerin toplamı
    13
Her yerde söylüyorum artık söylemekten bıktım SAPPHİRE denen markadan uzak dur!

Adama o kadarda yüklenmeyin haklı olduğu taraflarda var. SAPPHİRE alınmaz diye birşey yok alınır hele nitro serisiyle kendini düzeltti ve başarılı ama arkadaşın haklı olduğu tarafta SAPPHİRE markası HD serisinde rezil oldu forumlarda dağ gibi HD serisiyle ilgili sorunlar vardı ne zaman unuttunuz. Isınma sorunundan tut yazılım sorunundan fan kalitesine dünya kadar sorun... Onun için illede bir ekran kartı alacaksan 50 TL daha biriktir git MSI r7 240 al keyfine bak.

Evet haklısınız ama arkadaşımız 'Sapphire' den uzak durun" demiş. Ben zaten yukarıdaki yazımda belirtmiştim eskiden kötü olduğunu. Eğer eski nesil Sapphire marka ekran kartlarından uzak dur deseydi kabul ederdim ancak direk olarak firmayı ve bütün ürünlerini kötülediği için öyle dedim. Saygılarımla :)

Sapphire'nin Nitro serisi mükemmel. Soğutma, kalite bakımından çok iyi. Eskileri bilmem ama hala inadına Sapphire'yi kötülemeniz için gerekli bir sebep bulamıyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı