HD 6700 A6 3500 LoL Performansı

Jim Moriarty

Hectopat
Dostlar telefondayım, bu sistemin kaç FPS vereceğini öğrenmek istiyorum. Ama UserBenchmark telefonda kullanılmıyor. Bakabilirseniz sevinirim.
İşlemci: AMD A6-3500 APU
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 6700 Series
RAM: 4 GB

Tahmini olarak FPS degeri soylemek sacma olur cunku arka planda calisan uygulamalar ile birlikte FPS'te dusus veya artis yasanabilir. Denemeden ogrenemezsiniz.

Ekran kartsız bile yüksek ayarlarda 60+ FPS alabildiğim için bu oyunu oynarken herhangi bir sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. 4 GB RAM yeterli olmayabilir o yüzden ayarlardan tasarruf modunu ve oyuna girerken istemciyi kapat seçeneklerini seçersen sistemin daha da rahatlar.

Ekran kartsız bile yüksek ayarlarda 60+ FPS alabildiğim için bu oyunu oynarken herhangi bir sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. 4 GB RAM yeterli olmayabilir o yüzden ayarlardan tasarruf modunu ve oyuna girerken istemciyi kapat seçeneklerini seçersen sistemin daha da rahatlar.
Hangi APU lu işlemci kullandığınıza göre değişir. Bazı APU lu sistemler, bazı ayrı ekran kartlı sistemlere gore daha performanslı olabiliyor. Onemli olan apu daki gpu nun yada ayrı gpu nun performansı. R7 250 ve a8 7650k sistemle en dusukte 100 alıyordum. 50 60 larde dolaşırsınız tahminimce.

Hangi APU lu işlemci kullandığınıza göre değişir. Bazı APU lu sistemler, bazı ayrı ekran kartlı sistemlere gore daha performanslı olabiliyor. Onemli olan apu daki gpu nun yada ayrı gpu nun performansı. R7 250 ve a8 7650k sistemle en dusukte 100 alıyordum. 50 60 larde dolaşırsınız tahminimce.
I3 4170 in grafik işlemcisi :D HD 4400

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı