HD 7350 LOL performansı

AnderJRX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaş elimde şöyle bir sistem var.
4 GB RAM.
Intel Pentium d 2.83 GHz ya da Intel Pentium 4 3.00 GHz.
HD 7350 2 GB.
LOL performansı nasıl olur?
Hangi işlemciyi kullanayım?

Muhtemelen 775 Pin bir anakartın var ve windows xp kullanıyorsun gördüğüm kadarıyla, anakartını modlayarak xeon 5450 gibi cpulara yönelmeni öneriyorum ve windows 10'a yükseltmelisin artık ram miktarını 8 yapmanı öneriyorum yinede rahatlıkla oynayabilirsin bu dediklerimi yaparsan ortalama 60-150 fps alırsın bendede o tür bir GPU var.

Muhtemelen 775 Pin bir anakartın var ve windows xp kullanıyorsun gördüğüm kadarıyla, anakartını modlayarak xeon 5450 gibi cpulara yönelmeni öneriyorum ve windows 10'a yükseltmelisin artık ram miktarını 8 yapmanı öneriyorum yinede rahatlıkla oynayabilirsin bu dediklerimi yaparsan ortalama 60-150 fps alırsın bendede o tür bir GPU var.
Alacağım anakart sadece pentium 4 destekliyormuş (üstünde pentium 4 ile hd 7350 var bu sistem yani) bende pentium 4 İşlemcimi 3.8 GHz overclock yaparsam PC LoL ile cs go'yu Kaldırır mı? Xeon işlemci sonra alıcam şimdi idarelik bu sistemdeyim

Alacağım anakart sadece pentium 4 destekliyormuş (üstünde pentium 4 ile hd 7350 var bu sistem yani) bende pentium 4 İşlemcimi 3.8 GHz overclock yaparsam PC LoL ile cs go'yu Kaldırır mı? Xeon işlemci sonra alıcam şimdi idarelik bu sistemdeyim
LoL oynarken fazla zorlanmaz tabii zorlanır biraz ama oynanır Csgo oynayabileceğinizi pek düşünmüyorum idaretten windows 7 x64 kurabilirsiniz LoL için, Csgo için daha sonra anakart ve cpu değiştirirseniz rahat oynarsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı