HD 4550 Sistem Ekrana Görüntü Gelmiyor

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
Arkadaşlar bilgisayar dün sabah elime geçti, ben de ayar vs. yapıp test için NFS MW 2005 oyununu laptopumdan kopyalayıp oyuna giriş yaptım. Medium-High ayarlarda 40 FPS oynuyordum falan. Neyse oyun biraz sardı 1 saat oynadıktan sonra bilgisayarı kapatıp evden çıktım. Yaklaşık 2 saat sonra tekrar bilgisayarı açtım. İşlemci fanı dönüyor ama ekrana görüntü gelmiyordu. Ben de VGA kablosunu ekran kartından çıkartıp onboard girişe taktım. Yine görüntü gelmiyordu. Sizce ne olmuş olabilir? Sistem: Windows 7 Home Premium (kasa önceden kullanılmış, ama 2 senede yaklaşık 5 kere falan çalıştırılmış.) 2 GB RAM,
Pentium Dual Core E2200,
HD 4550.

Arkadaşlar başka sitelere baktığımda neredeyse herkes 'RAM'i çıkartıp takın' yazmış, ben de 2 slot olduğu için birisini çıkartıp çalıştırdım olmadı. İkisini çıkartıp takıp çalıştırdım olmadı. Kasayı servise göndermek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı