HD 6870 The Long Drive'da ekran kartı yandı

RFCkuso

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba The Long Drive oynarken aniden ekran değişik çizgiler çıkmaya başladı ve bir daha açılmadı bu AMD'yle mi alakalı sorun? Yeni ekran kartı alacaktım 3 gün sonra AMD'den soğudum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240505_165354_Gallery.jpg
    Screenshot_20240505_165354_Gallery.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_20240505_165349_Gallery.jpg
    Screenshot_20240505_165349_Gallery.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 34
Merhaba The Long Drive oynarken aniden ekran değişik çizgiler çıkmaya başladı ve bir daha açılmadı bu AMD'yle mi alakalı sorun? Yeni ekran kartı alacaktım 3 gün sonra AMD'den soğudum.

Aynı sorunu bende yaşadım HD 5450 ekran kartım ile tamirci kartın çipimi ne yanmış dedi başka kart taktı HD serisi bence biraz sıkıntılı bir kart ya.

Hocam ekran kartınız zaten sedyede çalışıyormuş şimdi de ölmüş yeni ekran kartlarında bu sorun yok HD serilerinde bu arıza kronik.

Hocam ekran kartınız zaten sedyede çalışıyormuş şimdi de ölmüş yeni ekran kartlarında bu sorun yok HD serilerinde bu arıza kronik.

Zaten kurtulcaktım 3 gün sonra ama bu sefer RX 580'den korkuyorum.

Kart 14 yaşında. 14 sene çalışan her elektronik ürün arıza verebilir.

Hocam RX 580 de böyle sorun yaşar mıyım?

Zaten kurtulcaktım 3 gün sonra ama bu sefer RX 580'den korkuyorum.

Hocam RX 580 de böyle sorun yaşar mıyım?

Yaşamazsın merak etme rahat ol RX 550 ekran kartım var çok sağlıklı.

O da dinozor kart şimdi, az daha yeni kartlara yönel derim. 1650 Super olur, 5500 XT olur, en kötü düz GTX 1650 olur.

Yine de günümüz oyunlarının bazılarını açabiliyor bütçe dostu bir ekran kartı.

Yine de günümüz oyunlarının bazılarını açabiliyor bütçe dostu bir ekran kartı.

Fiyat önemli burada. Adamlar RX 580'i 2500 TL'ye falan satmaya çalışıyorlar, kaç tane mining rig görmüşlerdir sayamazsın, yaşı da geçik.

Onları alana kadar daha yeni ve iyi kartları alıyorsun çünkü. Bulur 1500 TL'ye alsın o vakit tabii.

Geri
Yukarı