Çözüldü HD 7400M Windows 7 güncel sürücü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

n0mss

Picopat
Daha fazla  
Gerçekten zorluk çektiğim bir durum. Laptoplarda iki tane ekran kartı oluyormuş ve ben ikisini de en güncelini bulamıyorum. Oyunlarda düşük FPS almama sebep oluyor. Catalyst bile kurulmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam bu laptoplarda iki tane ekran kartı oluyormuş. Bu Catalyst falan nasıl kurulacak?
Çok basit. İki tane varsa önce Intel, sonra da AMD kurulur. AMD'nin HD7400M diye bir ekran kartı yok. AMD kartlara tam modelini yazmak yerine böyle aptalca genel seri isimleri vermeyi çok sever. Sen de arar durursun sürücüm nerede diye.

Kartın için son sürüm Windows 7 sürücüsü de buradadır:

İndirmeni önerdiğim:

Crimson Edition 16.2.1 Beta

Catalyst eski, önermem.
Hocam aygıt yöneticisinde adlarını Chrome'dan yazdırsanız. Oradan kendi sitesi bulabilir.
Gerçekten zorluk çektiğim bir durum. Laptoplarda iki tane ekran kartı oluyormuş ve ben ikisini de en güncelini bulamıyorum. Oyunlarda düşük FPS almama sebep oluyor. Catalyst bile kurulmuyor.

Hocam eğer bu yöntem olmuyorsa gidin aygıt yöneticisine oradan ekran kartınızı bulun görüntü bağlaştırıcısına oradan 2 sininde özelliklerine girin sürücü ye girip ekran kartlarınızı güncelleyin.

Hocam aygıt yöneticisinde adlarını Chrome'dan yazdırsanız. Oradan kendi sitesi bulabilir.

Hocam eğer bu yöntem olmuyorsa gidin aygıt yöneticisine oradan ekran kartınızı bulun görüntü bağlaştırıcısına oradan 2 sininde özelliklerine girin sürücü ye girip ekran kartlarınızı güncelleyin.

Hocam bu laptoplarda iki tane ekran kartı oluyormuş. Bu Catalyst falan nasıl kurulacak?

Hocam uyarıyorum sitede size Driver Booster adlı yazılımı söyleyenlerden indirmeyin bazı forum kullanıcılarında ses sorunu çıkmıştır firmanın orijinal sitesinden indirmeye çalışın.
Hocam bu laptoplarda iki tane ekran kartı oluyormuş bu Catalyst falan nasıl kurulacak.

Anladım AMD demek ki o zaman AMD'nin sayfasından indirebilirsiniz sürücünüzü.

Başka hangi uygulamalar var?

Hocam uyarıyorum sitede size Driver Booster adlı yazılımı söyleyenlerden indirmeyin bazı forum kullanıcılarında ses sorunu çıkmıştır firmanın orijinal sitesinden indirmeye çalışın.

Anladım AMD demek ki o zaman AMD'nin sayfasından indirebilirsiniz sürücünüzü.

Başka hangi uygulamalar var?

Hocam ekran kartımın birini buldum indirdim.

1644077163482.png

Diğeri ise AMD Radeon HD 7400M series yok. Attığım ekran görüntüsünde de görülür.

Çok basit. İki tane varsa önce Intel, sonra da AMD kurulur. AMD'nin HD7400M diye bir ekran kartı yok. AMD kartlara tam modelini yazmak yerine böyle aptalca genel seri isimleri vermeyi çok sever. Sen de arar durursun sürücüm nerede diye.

İndirmeni önerdiğim:

Catalyst eski, önermem.

Çözüm

İndirmeni önerdiğim:

Catalyst eski, önermem.

Hocam adam format attırdık, yine çözemedik yahu! Çok iyisiniz :D

İndirmeni önerdiğim:

Catalyst eski, önermem.

Hocam bu işlerden pek anlamam ama olmadı. AMD Radeon HD 7400M seris driverim artık standart VGA bağlaştırıcı oldu. Nasıl yapacağım artık şaşırdım?

İndirmeni önerdiğim:

Catalyst eski, önermem.

Merhaba Recep abi benim bilmediğim yeni bir NVIDIA kontrol paneli varsa linkini atabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı