HD 7770, İşlemcim ile darboğaz yapar mı ve Psu önerisi nedir ?

Güç kaynağının rs-400 elite ise fazlasıyla yeterli zaten. Hd 7770 maksimum 90 w harcar. Rahatlıkla kullanabilirsin.

rs-400 elite fazlasıyla yeterli olacaksa ve hd7770 maksimum 90watt harcıyorsa mevcut 300watt güç kaynağımında sorunsuz çalıştırması gerekmez mi ?

rs-400 elite fazlasıyla yeterli olacaksa ve hd7770 maksimum 90watt harcıyorsa mevcut 300watt güç kaynağımında sorunsuz çalıştırması gerekmez mi ?

Omy arkadaşımız güç kaynağını sormuş ve sende VATAN COMPUTER - COOLER MASTER - RS-400 ELITE POWER 400W G bu linki paylaşmışsın. Eğer buysa dediğin gibi sorunsuz çalışır. 300 w olan güç kaynağın varsa marka ve modelini belirtirsen daha net bir bilgi verebilirim. Kaliteli bir güç kaynağıysa yeterli olur zaten.

İleride sistemde yükseltme yaparsan, bir sorun olmasın diye 500W 80+ güç kaynağı önerdim. Bütçe yetmiyorsa arttırmaya hiç gerek yok.

e5260j.jpg

Fotoğraf makinası ile çektim fakat bilgisayar içini boş gösterdi bende internetten buldum resmini.. Mevcut PSU'm.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı