HDD'ye dokunmadan sadece SSD'ye format nasıl atılır?

xEgel

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GeForce Rtx3050ti - i5 11400H 2.70GHz - 8 GB Ram - 1920 x 1080, 144hz
Bu aralar bilgisayara virüs girdiğini düşünüyorum. Bütün dosyalarımı HDD'ye aktardım. (HDD'yi yeni satın aldım) Sadece Windows'un kurulu olduğu SSD'ye format nasıl atabilirim?

Bu aralar bilgisayara virüs girdiğini düşünüyorum. Bütün dosyalarımı HDD'ye aktardım. (HDD'yi yeni satın aldım) Sadece Windows'un kurulu olduğu SSD'ye format nasıl atabilirim?

Kurulum ekranında diskler görünür. HDD olan kısman yedek diye isim ver önce kurulum ekranında yedek adlı diskin görünür ona dokunmazsın SSD'yi silersin.

Benzer bir konuya yazmıştım. Disk bölümleme ekranından HDD'ye dokunmadan SSD üzerinden işlem yapın verileriniz silinmez.

Kurulum ekranında SSD'yi biçimlendirin. HDD'ye ellemeyin. Ben format atarken HDD'deki oyunlar gitmesin diye yapıyorum.

Kurulum ekranına nasıl girebilirim?

HDD'yi söküp yapabilirsiniz ben öyle yapıyorum yine kurulumda bir ayarı vardı ama tam olarak bilmiyorum bilen birisi size yardımcı olabilir.
Bu yöntem gerçekten güzelmiş bunu yapabilirim.

Geri
Yukarı