Sadece C diskine format nasıl atılır?

ali55125

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows'um C diskine kurulu diğer disklerde program var sadece C diskine format atacağım nasıl yapmam gerek?

Macrium Reflect adında bir program var diskimi: O klasörüne kopyaladım. Format attıktan sonra bu o klasörünü tekrar C kalsörüne aktarsam kasma gider mi? Kasma ile ilgili konu da bu Redirecting ilk bu konuyu okuduktan sonra cevap verirseniz daha verimli olur.

Az da olsa gözle görülebilir bir hızlanma olur ama oyun oynuyorsanız pek faydalı olacağını sanmıyorum en fazla 2-3 FPS oynar yük binmesini istemiyorsaniz performans ayarlarından en düşüğe alın arkada çalışan gereksiz şeyleri kapatın Xbox oyun ekran yakalamalari ve önemli anlar var onu kapatın ekranı yormayacak wallpaper seçin örneğin düz siyah pil ayarlarından işlemciyi iyi ayarlayın YouTube'da videosu var ve en önemlisi laptop ise güç tasarrufunu kapatın.

Az da olsa gözle görülebilir bir hızlanma olur ama oyun oynuyorsanız pek faydalı olacağını sanmıyorum en fazla 2-3 FPS oynar yük binmesini istemiyorsaniz performans ayarlarından en düşüğe alın arkada çalışan gereksiz şeyleri kapatın Xbox oyun ekran yakalamalari ve önemli anlar var onu kapatın ekranı yormayacak wallpaper seçin örneğin düz siyah pil ayarlarından işlemciyi iyi ayarlayın YouTube'da videosu var ve en önemlisi laptop ise güç tasarrufunu kapatın.
yok hocam bilgisayarım ortalama bir sistem 320 fps aldıgı oyunda 3 gün önceden sorna 40 zor alıyor

Aynı sorun bende de olmuştu sisteme yanlış format atılmış onu yeniden yapman lazım tekrardan attigimda düzelmişti.
şuan :O diskimde windows ve prgoramlar var :C diskini biçimlendir desem sonrada biostan :O diskini windows olarak seçip aynı programı kullanıp tekrar :C diskine atsam düzelirmi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı