Helldivers 2, DLSS desteği almayacak

Alıntısını alta koyduğum mesajı okursanız neden DLSS için öyle dediğimi daha iyi anlarsınız hocam.

Onun dışında DLAA ile DLSS çoğu zaman aynı anda ayarlanamıyor ve DLAA, DLSS'in aksine bir upscaling teknoloji olmadığı için performansı düşürüyor. Ha bu arada DLAA'in bazı oyunlarda görüntüyü daha iyi yaptığına katılıyorum.

Hocam DLSS ayarlayınca DLSS zaten DLAA algoritmasını kullanıyor ve ben DLSS kalitenin de görüntu kalitesini daha iyi yaptığı bir sürü oyun biliyorum.

Hocam DLSS ayarlayınca DLSS zaten DLAA algoritmasını kullanıyor ve ben DLSS kalitenin de görüntu kalitesini daha iyi yaptığı bir sürü oyun biliyorum.
Oyundan oyuna göre farklılık gösteriyor bazılarında daha iyi yapıyor ama bu bazı oyunlarda bozduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Oyundan oyuna göre farklılık gösteriyor bazılarında daha iyi yapıyor ama bu bazı oyunlarda bozduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Hocam bozduğu oyun ben hiç deneyim etmedim. Kalite modunda daha iyi hale, dengeli modda ise aynı görsel deneyimi aldım. Hee ama şöyle bir durum var şimdi hatırladım, karttan karta değişiyor kalitesi.

Görüntü kalitesi karttan karta değişiyor mu ?
Hocam elimde birden fazla rtx kart olduğu için bir şey diyemem ama rtx 2060'ı olan biriyle benim deneyimim kesinlikle uyuşmuyor. Ki ben 1800p ile 4k arasındaki farkı çok rahat anlıyorum, aşırı kılım bu konularda. Görüntü kötüleşse dlss kullanmam.

Hocam elimde birden fazla rtx kart olduğu için bir şey diyemem ama rtx 2060'ı olan biriyle benim deneyimim kesinlikle uyuşmuyor. Ki ben 1800p ile 4k arasındaki farkı çok rahat anlıyorum, aşırı kılım bu konularda. Görüntü kötüleşse dlss kullanmam.
Bilemiyorum hocam ilk defa sizden duydum karttan karta görüntü kalitesinin değiştiğini.

Geri
Yukarı