Hepsiburada: Jelatini açılmış laptop iade olur mu?

caqmaemre

Hectopat
Arkadaşlar 21 ocak 2020 de hepsiburadan laptop aldım. Ürünün bataryası arızalı, touchpad'i de arızalı çıktı. Ben bugün farkettim jelatinleri sökmüştüm ama. 3,5 liralık koruma kılıfları olur laptop alanlar bilir. Onu da attım işime yaramaz diye ama iade aklıma gelmedi. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz? Ürün ayıplı çıktı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arızalı olduğundan eminsen aldığın yere götür veya gönder. İadesini alırlar eğer söylediğin şekildeyse.

Arkadaşlar şansını dene vesaire demeyin. 21 Ocak demiş arkadaş. Üzerinden 3 gün kadar geçmiş. O ürünün parasını veya değişimini alabilir her türlü. Sen 14 günlük hakkını kullanarak iade talep et. Eğer bir şekilde reddederlerse, hiç durmadan THH'ye başvur.

@dımbıllanus Dostum ürünün yanında gelen bileşenlerin fiyatından düşerler. Üretici firma ile iletişime geçip eksik ürünün maliyeti sorulur ve yapılan para iadesinden düşülür. Hemen her şeye servis raporu istemezler :) . Sen hiç beklemeden bugün veya yarın gönder. Yüksek ihtimal sorun çıkarmadan 50-100 TL eksik olsa da iade edeceklerdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı