Hepsiburada: Jelatini açılmış laptop iade olur mu?

@dımbıllanus Dostum ürünün yanında gelen bileşenlerin fiyatından düşerler. Üretici firma ile iletişime geçip eksik ürünün maliyeti sorulur ve yapılan para iadesinden düşülür. Hemen her şeye servis raporu istemezler :) . Sen hiç beklemeden bugün veya yarın gönder. Yüksek ihtimal sorun çıkarmadan 50-100 TL eksik olsa da iade edeceklerdir.
Eksik odeme diye bir sey olmaz. Tuketiciden kaynamli sorun yok fatura bedeli odenir

İstersen 5. ayda yaşa bu durumu yine iade hakkına kavuşabilirsin. Kaldı ki 3 gün olmuş.
Ürünü geri yolla, problemden bahset. Geri gönderirken kargo takip numarasını not al; belki bir anlaşmazlık olursa ileride lazım olabilir.

Değişime açıksan ürünün yeni, açılmamış bir kutuda tekrar gönderimi durumunda kabul edeceğini belirtebilirsin. C:/'de bir yere yeni metin dosyası oluştur içeride bir yerlere :) Aynı leptobu aklayıp paklayıp geri göndermeye kalkmasınlar. Veya kutunun içine zarar vermeden ufak bir iz bırak, yapmadıkları şey değil. Değişimi kabul edersen temkinli olmak lazım.

İade ile hiç riske girmeye de bilirsin.

İstersen 5. ayda yaşa bu durumu yine iade hakkına kavuşabilirsin. Kaldı ki 3 gün olmuş.
Ürünü geri yolla, problemden bahset. Geri gönderirken kargo takip numarasını not al; belki bir anlaşmazlık olursa ileride lazım olabilir.

Değişime açıksan ürünün yeni, açılmamış bir kutuda tekrar gönderimi durumunda kabul edeceğini belirtebilirsin. C:/'de bir yere yeni metin dosyası oluştur içeride bir yerlere :) Aynı leptobu aklayıp paklayıp geri göndermeye kalkmasınlar. Veya kutunun içine zarar vermeden ufak bir iz bırak, yapmadıkları şey değil. Değişimi kabul edersen temkinli olmak lazım.

İade ile hiç riske girmeye de bilirsin.
Daha once ayipli mal cikmisti bende de. Tedarikci firma bir sey yapamayacagini soyledi. Servise gondermemi ve ordan belge almami soylediler. Ben de lg nin sersivini anladim. Urunu aldilar ayipli oldugunu anlamadilar. Video cekerek yine aradim gelip aldilar. Sonra belgeyi cikarttilar. Sorunlu urunlerin iadesi bu sekilde oluyor. Belgeyi gonderdim iade olarak para iyadesi yaptilar

İlk 15 gün de koşulsuz iade hakkın var. Her ihtimale karşı probleme dair görüntü kaydedebiliyorsan iyi olur sıkıntı çıkarırlarsa ilgili kurumlara şikayette bulunabilirsin. Arızalardan eminsen ayıplı ürün olduğunu söyleyebilirsin.

Arkadaşlar bende iade etmek istiyorum. 2 gün önce aldım ancak bilgisayarın hafif oyunlarda bile fanları inanılmaz derecesinde gürültülü çalıştırmasına çözüm bulamadım. İade edeceğim ama bilgisayar freedos idi ve ben Win10 kurdum. Silmem gerekir mi iade esnasında?

Jelati açmadan aırzalı olduğunu nasıl bileceksin ki iade almaları lazım diğil mi ?

Geri
Yukarı