Hepsiburada: Jelatini açılmış laptop iade olur mu?

Ne dediği tam anlamıyorum ya da ne anlatmak istediğini bilmiyorsun. Bobinler ne alaka onu da tam anlamadım. Sarj alıyor mu yoksa almıyor mu?
Cihaz prizde çalışırken çıtt çıtt çıtt diye sesler geliyor (eski kaset çalrların sesi gibi. Prizden çıkarıyosun ses kesiliyor. Yani alakalı kısım muhtemelen adaptör. Veya bayarya. Çünkü adaptörü taktığımda çıtt sesleri gelmeye başlıyor.
Koruma kılıfını attıysan, iade almak için muhtemelen servis raporu isteyeceklerdir.
Senin dediğin oldu. Servisten rapor gerektiğini söylediler msi aradım. Eğer dediğiniz gibi sorun varsa zaten biz koşulsuz şartsız iade veya değişim yaparız 14 gün de değil 6 aya kadar herhangi sorun olursa yazılımsal veya sizden kaynaklı olmayan. Tarafımızca karşılanır ki siz alalı 3 gün olmış bize gönderin bakalım dedipiniz gibiyse raporu çıkartırız ister iade ister değişim yaparsınız dedi.
Bataryanın arızalı olduğunu nasıl anladın? Dolum yapılmıyor mu? Touchpad için belkide driverini yüklemen gerekir.
Ben araştırdım biraz coil whine yani bobinden gelen seste olabilme ihtimali varmıi bataryada olmayabilir sprunum yani msi yolladım bakalım ne diyecekler. Coil whine dediğimiz şey bi çok seride olan sorun. Bobinlerin elektrik akımı geçirirken yarattığı sesmiş. Ama beni rahatsız etti. Elektronik eşyalar şans işi o yüzden değişim veya para iadesi istedim.
Arızalı olduğundan eminsen aldığın yere götür veya gönder. İadesini alırlar eğer söylediğin şekildeyse.
Sorun yokmuş. Ekran kartında coil whine
Ben 9. Gün monitörü iade ettim ölü piksel oluştuğun dan dolayı sorgusuz sualsiz kabul edildi ellerine ulaşır ulaşmaz.
(bobin sızlaması) varmış bütün ekran kartlarında olan bi ses bu biosdan ayarını yapıp minimal sese getirmişler. Ben bataryada sandım rahatladım :)

Son düzenleme:
MediaMarkt Online market üzerinden laptop aldım. Mağaza teslim seklinde. Ürünü mağazadan teslim aldım. 2 gün kullandım. Beklentilerimi karşılamadı. İki gün sonra MediaMarkt müşteri hizmetlerine gittim. Laptopu beğenmediğim için iade edeceğimi söyledim. Online olarak internet üzerinden aldığım için teslim alacaklarını söylediler. Bu tarz alışverişler internet üzerinden daha avantajlı.

Geri
Yukarı