Hepsiburada kutusu açılmış ürün gönderdi

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
İyi günler. Dün Hepsiburada üzerinden satın aldığım Haylou solar LS05-01 adlı saatim geldi kargo paketini açtım baktım ürünün kutusunda jelatin yok dedim normaldir falan sonra en az 4-5 tane kutu açılış videosu izledim forumdan. Bu saati alan arkadaşlara sordum hepsinde jelatin var. Kısacası Hepsiburada kutusu daha önce açılmış ürün gönderimi yaptı. Şimdilik saatte sorun yok gibi duruyor ama bilginiz olsun. Satıcı kaynaklı diyecek olursanız saatin satıcısı direkt Hepsiburada zaten.

İyi günler. Dün Hepsiburada üzerinden satın aldığım Haylou solar LS05-01 adlı saatim geldi kargo paketini açtım baktım ürünün kutusunda jelatin yok dedim normaldir falan sonra en az 4-5 tane kutu açılış videosu izledim forumdan. Bu saati alan arkadaşlara sordum hepsinde jelatin var. Kısacası Hepsiburada kutusu daha önce açılmış ürün gönderimi yaptı. Şimdilik saatte sorun yok gibi duruyor ama bilginiz olsun. Satıcı kaynaklı diyecek olursanız saatin satıcısı direkt Hepsiburada zaten.
İade et, etmezlerse, Tüketici Hakem Heyetine başvur. O da olmazsa dava aç.

İade et, etmezlerse, tüketici hakem heyetine başvur. O da olmazsa dava aç.

Saati kullanıyorum da şu anda bir sorunu yok gibi duruyor 2-3 gün deneyimleyeceğim olumsuz bir durum olursa direk iade ederim sıkıntı çıkmaz ise uğraşmayacağım fakat Hepsiburada üzerinden onlarca kez alışveriş yaptım ilk defa böyle bir şey yaşadım bu durum üzücü.

Yeni konular

Geri
Yukarı