Hepsiburada Kutusu Açılmış-Kullanılmış Ürün Gönderiyor

Volume10

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Hepsiburada'dan monitör siparişi verdim. Kargodan teslim alıp eve geldiğimde kutunun üzerinde farklı bir kargo firmasının da etiketini gördüm. Yırtmışlar ama izi kalmış. Başkasına gönderilip iade alındığı şüphesine düştüm. Ürün sorunsuzsa yine de açıp kullanayım dedim. Aklıma gelen başıma geldi. Kutu daha önceden açılmış, içindeki köpükler bariz şekilde yıpratılmış, kutu düzeni farklı, kabloların olduğu ufak poşetler yıpranmış. Yani kısacası ürünü başkasına göndermişler ya da teşhir ürünü bir yerde sergilenmiş bana "kaktırdılar". Ürünü iade edecektim fakat 10 günde elime ulaştırdıkları monitör için daha fazla kendileriyle muhatap olmak istemedim. Ürün alırken eğer sıfır ürün istiyorsanız Hepsiburada'dan uzak durun. Artık güven vermiyor. 10 günde gönderdiler zaten ayrı bir stres bir de bunun üzerine açılmış kutu. Hoş olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun ama bilmeniz gereken birkaç şey var. Hepsiburada'da tüm satışları Hepsiburada yapmıyor. Gittigidiyor, N11 gibi sitelerdeki mağaza sistemi mevcut. Bu sorunu buraya yazmadan önce satıcıya belirtseydiniz çözüm bulabilirdiniz. Eğer size olumsuz cevap verirlerse mağazayı Hepsiburada'ya şikayet edin. Eğer ürünün satıcısı Hepsiburada ise yine bildirin, olumsuz cevap alırsanız tüketici mahkemesine başvurun.

Satıcı hepsiburada. Hiç bir yere başvurmayacağım çünkü bu site bende sinir sebebi oldu artık. Sadece söylediğim gibi hepsiburada alışverişinizde böyle birşeyle karşılaşmanız mümkün.

Son zamanlar çok ders çıkarttım. Kesinlikle 3-5 kuruşa bakmadan gidip vatan mağazalarından alcam. Bu hepsiburada gibi firmalar bu günlerini arar insallah.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı