Hepsiburada ödeme bekleniyor problemi

İsimsizAB

Hectopat
Daha fazla  
Az önce Hepsiburada bittibitiyor adlı satıcıdan Redmi Note 8 sipariş ettim Denizbank kredisi ile, siparişlerim kısmında ödeme bekleniyor yazıyor, neden? Ve bu arada sipariş ederken 7 ay vade seçmiştim, acaba becerebildim mi bilmiyorum. Çünkü bana gelen mesajda telefonun fiyatı kadar kredi çekildiği görülüyordu, beni aydınlatırsanız severim.

Bende aynı taktik ile Note 8 Pro aldım bende kredi onayı sonrası. Siparişiniz hazırlanıyor dedi ve 3 günde gelmişti panik yapmayın en geç yarin sabaha kadar onay verilecektir diye düşünüyorum. (Eğerki bir sıkıntı çıkarsa bankanız ile iletişime geçerek durumu anlatırsınız düzeltilir yada iptal edilir en kötü ihtimal bu tabi.)

Peki 7 ay vade seçmeme rağmen direk 1600 tl çekmelerinde bir sakınca va rmı ben 7 ay vade ile mi almış oldum ürünü ?

Hepsiburadaya yazdım ve bana şunu dediler :
Bankadan evinize kredi için imza gelicek 7-10 gün arasında imzalandıktan sonra siparişiniz kargolanıcak

Hepsiburadaya yazdım ve bana şunu dediler :
Bankadan evinize kredi için imza gelicek 7-10 gün arasında imzalandıktan sonra siparişiniz kargolanıcak
Bende 3 gün önce alışveriş kredisiyle telefon aldım aynı şekilde 3gündür ödeme bekleniyor yazıyor ve hiçkimse imza için gelmedi size kaç günde geldi daha beklemelimiyim ?

Bende aynı şekilde sipariş verdim eğer seçtiğiniz bankada hesabınız yoksa hepsiburada hesap açtırıyor onu bekliyorsunuz hatta uzun sürdüğü ve 10 günü geçtiği için benim siparişim iptal oldu. Bir daha sipariş verdim. Bugün kartımı aldım. Hala ödeme bekleniyor diyo ödeme seçeneği de yok banka bizlik bir şey yok artık dedi. Bende bekliyorum.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı