Kitapseç.com sipariş ödeme onayı bekleniyor

Akari

Hectopat
Makaleler
3
Bugün test kitabı aldım ve havale ile ödedim. Ancak kaç saattir sipariş ödeme onayı bekleniyor yazıyor. Bir problem mi var?

Hayır saat 14:30 civarı aldım. Açıkçası ilk kez burdan alıyorum ve param çalındı diye korkuyorum.
Ben daha öncesinde almıştım kitapseçten. 3 4 gün içinde kargo gelmişti. Güvenilir bi site içiniz rahat etsin. Ama yine de içinizde bi kurt varsa arayıp sorabilirsiniz. Bu arada asla bkm kitaptan alışveriş yapmayın. 2 hafta kargolamamışardı kitapları daha sonra iptal etmek için arayınca da 1 saat beklemiştim müşteri hizmetlerine bağlanmak için.

Ben daha öncesinde almıştım kitapseçten. 3 4 gün içinde kargo gelmişti. Güvenilir bir site içiniz rahat etsin. Ama yine de içinizde bir kurt varsa arayıp sorabilirsiniz. Bu arada asla BKM kitaptan alışveriş yapmayın. 2 hafta kargolamamışardı kitapları daha sonra iptal etmek için arayınca da 1 saat beklemiştim müşteri hizmetlerine bağlanmak için.

Aradım zaten ama açmadılar. Bkm'den alışveriş yapmıyorum zaten çünkü PTT ile çalışıyorlar ve PTT çok yavaş bu arada arasla gelecek kargo sizce Aras Kargo iyi mi?

Geri
Yukarı