Çözüldü Her gün 1 GB depolama azalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gojofaniyim

Picopat
Daha fazla  
Birkaç gün önce oyun sildim en başta 276 GB yerim vardı ertesi gün 275'e düştü sonra 274 bugün ise 273. Bilgisayarda virüs olduğunu sanmıyorum. Kaspersky ve Malwarebytes ile bolca tarattım hiçbiri tehdit bulamadı.

Çözüm
Ben Windows 10 kullanıyorum, dediğim yolu takip edip ayarlar - depolama açınca 10-15 dk kadar bekleyince tüm bilgiler çıkıyor, o şekilde aşırı şişen büyük bir klasörü ve güncellemelerle 20 GB'yi bulan Prime Video'yu tespit ettim. Hadi büyük uygulamayı'programlar ve özellikler"den de bulabilirsiniz ama büyük klasörü tespit çok zor, anca bu yolla bulunuyor, tekrar deneyin, tabii eğer Windows 10 kullanıyorsanız.

Windows 11 hocam yalnız artık GB inmiyor dünden beri azalmadı hiç sanırım sistem geri yükleme noktasından kaynaklıymış sildim düzeldi.
1714557370288.png

Disk temizlemeyi yönetici olarak çalıştır şöyle bir fotoğraf ile karşılaşabilirsin.

Eki Görüntüle 2183490

Disk temizlemeyi yönetici olarak çalıştır şöyle bir fotoğraf ile karşılaşabilirsin.

Windows Update temizleme yok hocam diğer şeylerde 50 MB yer kazandırıyor.

Eki Görüntüle 2183490

Hocam aslında tam 1 GB değil 300-400 MB arası gidiyor fakat detayları göstermediği için 1 GB gözüküyor.

Windows Update temizleme yok hocam diğer şeylerde 50 MB yer kazandırıyor.

Hocam aslında tam 1 GB değil 300-400 MB arası gidiyor fakat detayları göstermediği için 1 GB gözüküyor.

Acaba bir uygulama güncelleniyor mu hocam Steam gibi fakat onların o kadar yer kaplayacağını düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar birazcık güncellemeleri kurcalayım dedim şöyle bir şeyle karşılaştım.

1714558117893.png

Acaba Windows Defender güncellemeleri mi bu kadar yer kaplıyor.

Son düzenleme:
Ben de benzerini yaşıyordum hatta bir gün ekstradan 5 GB azalmıştı, ayarlardan depolamayı açtım, tek tek inceledim, uygulamalar deyince ne alakaysa uzun zamandır kullanmadığım Prime Video 20 GB olmuştu onu sildim. Bundan birkaç ay önce de yine depolama azalmıştı, o zaman da ayarlar-depolama-büyük klasörler üzerinden kontrol edince FPS almaya yarayan bir uygulamanın oyun içi videoları kaydedip 10 GB üzeri boyuta ulaştığını görmüştüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı