Her gün tavuk tüketmek erkekteki cinsel yönelimi bozar mı?

Ahmet 292929

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben OKB hastasi olduğumu düşünüyorum ondan dolayı böyle şeyleri çok kafama takıyorum. 1 aydır fitness (ağırlık çalışması) yapıyorum ve haliyle sağlıklı ve kaliteli protein için tavuk yiyorum ancak tavukların içinde artık kadınlık hormonu varmış ismini tam bilmiyorum her gün tavuk tüketmek erkekteki cinsel yönelimi bozar mı? Ciddi ve kaliteli cevaplar bekliyorum.

Herkes ADHD, OKB ve anksiyete olmuş. Gerçekten bu hastalıklardan birine düşerseniz buraya yazacak kadar rahat olmadığını ve şu anki düşüncelerinizin bir şey olmadığını anlarsınız. Tavuk ızgara çocukluktan beri en sevdiğim yemek haftada 3 kiloya yakın tavuk tüketirim(Yürek, ciğer ve göğüs ağırlıklı). Yani buraya ne yazsam ne atsam bilemedim ama kalıcı ban yerim. Yapmıyor hocam :D.

3 aydır her gün 3kg tavuk yiyorum erkekler gözüme hoş gelmeye başladı hocam...

Tavuklarin icerisinde artik kadinlik hormonu oldugu bilgisini nereden aldin, buna yonelik elinde bir kanit var mi ve niye boyle bir sey yapilsin zaten? Ulkede kimse kirmizi et yiyemiyor zaten boyle bir sey olmasi mumkun mu sence? Bir hastaligin oldugunu dusunuyorsan hastaneden randevu alir gidersin, ona gore bir kaniya verirsin. Genc adamsiniz 60 yasindaki amcalar gibi oradan buradan duyduklarinizla hareket etmeyin.

Bu arada kadınlık hormonu, östrojen veya estradiol(e2) doğrudan birisinin yönelimini değiştiremez enazından yiyeceğin en kötü tavuktan oluşacak değerler bunu yapamaz, çok uçuk derece de estradiol yükselirse duygusallaşırsın en fazla ayrıyeten bu hormonlar erkek vücudunda belirli oranda olması gereken şeyler.
Bu arada halihazırda sağlıklı besleniyorsan tavuk sende bu hormonları yükseltmez orası da ayrı.

Yeni konular

Geri
Yukarı