Her şeyin içinde neden subliminal mesaj var?

.I.N.И.A.

Kilopat
Makaleler
2
Yer
9847
Daha fazla  
Evet. Artık 💩 çıktığını düşünmüyor musunuz sizde? Nedir bu her şeyin içine göz koymak. Ya basit bir oynun hayali karekterlerinin klibinde bile 30 tane göz var. Subliminal var. Sözler bir acayip. Nedir derdiniz arkadaş? Çıkın söyleyin artık. Nedir yani bu göz? Allah'ınız falan mı? Neyin kafasını yaşıyorsunuz çıkın anlatın da bilelim? Hangi klibe, animeye, hentaiye, logoya baksak hep bir göz hep bir subliminal. Özellikle büyük yapım ve şirketler de. INNA'nın kliblerin de bile bir sürü var. Nedir arkadaş bu? Sinirlendim. 🤭

3. gözün gücüyle dünyayı yöneten kişilerin sembolü. Epifiz, Hipofiz, Pineal bez dediğimiz 3. göz :) Bunun üzerine bir paylaşım yapacaktım üzerine geldi.

Son düzenleme:
Sadece belirli kişilerin dikkatini çekmesi için.
Mesela ikinci dünya savaşı zamanında ajanlar sadece ayakkabı bağcıkları ile birbirlerini tanıyorlardı ve haberleşiyorlardı.
Kendinden olanları çekiyor ve biz böyle şeyler yapıyoruz bize katılın der gibi.
Aslında mesajlaşmayı geçtim artık uyanan beyinleri de yanlarına çekmeye çalışıyorlar. Uyanmak için de 3. gözün tam aktif olması gerek.

Ortada zaten tiyatro dönüyor :) Anlıyabilmek için düşünmeye vakit lazım, ekstra bir çaba gerekmiyor sadece vakit lazım. Onun dışında toz pembe düşünme tarzı çoğunlukta var, her şey kanıtlanıldığı gibi sanıyor ama yok öyle hazır lokma :)

Mesala çoğu insan altının değerini rengi sanıyor, hayır öyle değil. Altın eritilip su haline getirilip içildiğinde zihinsel faliyetleri çoğaltıyor, rüyaların netleğini 3-4 kat artırıyor. Rüyalar çoğu zaman gelecekten kareler gösterir veya yaşanabilecek olayların simülasyonu yapılır.

Kolloidal altın suyunu araştırabilirsiniz.

Ya dünyayı yönetiyorlar falan filan. Bence çok salakça. Madem dünyayı yönetiyorlar. Neden böcek gibi yaşıyorlar? Şarkılara falan subliminal koyup mutlu falan olan böcek sürüsü falan mı bunlar? Bunlar mı dünyayı yöneten süper güçler? Bana daha çok sapık bir tarikat gibi geldi. Güçlü olan çıkar her şeyi ilan eder. Madem süper ötesi otoritesin korkun ne? Yoksa senin tanrıların da diğer tanrılar gibi eften püften saçma salak bir şey mi? O yüzden mi korkunuz?

Ben dünya yönetme olayını tamamen saçma bir teori olarak görüyorum. Olsa olsa sapık bir tarikat olur. Ama işi bu kadar yaydıklarına göre mutlaka çıkar ilişkisine dayalı bir sistem var. Ne oldugunu bilmiyorum. Ama din inanış falan hikaye. Çünkü insanlar güç için toplanır ve çıkarları dogrultusunda davranır. Sadace daha anlamıyoruz.

Ya dünyayı yönetiyorlar falan filan. Bence çok salakça. Madem dünyayı yönetiyorlar. Neden böcek gibi yaşıyorlar? Şarkılara falan subliminal koyup mutlu falan olan böcek sürüsü falan mı bunlar?
Kendilerini herkes taniyor sanirsam. En buyuk ekonomilerin, en buyuk sirketlerinin basinda kendi adamlari var🙂 El altindan cevirmek islerine geliyor bazi seyleri zaten cok korkaklar o da ayri bi konu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı