Hi-Res oyuncu kulaklığı önerisi

WertKai

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Hi-Res bulunan oyuncu kulaklığı satın almak istiyordum fakat bulamadım çok fazla seçenek. Arctis Pro var çok da istiyordum hatta alacaktım fakat kronik sorun olarak herkeste aynı yerde kırılma oluyormuş o yüzden korkup vazgeçtim. Bildiğiniz başka kulaklıklar var mı Hi-Res bulunan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, arkadaşımın 300TL'lik Bluetooth Hi-Res müzik kulaklığını kullandım çok kısa bir süre ve Hi-Res'in farkını gördüm. Buradan ASUS ROG Delta almaya karar kıldım fakat bir de kullananların deneyimlerini dinlemek isterim.

Ayrıyeten merak ettiğim diğer bir konu ise, arkadaşımın kulaklığı ile ASUS ROG Delta arasında iyi anlamda bir fark olur mu sizce? Yani Delta sizce fiyatına nazaran ve marka farkından ötürü arkadaşımın kulaklığına göre müzik olur film olur en önemlisi oyun için bana daha iyi ses deneyimi sağlar değil mi?

Merhaba, arkadaşımın 300TL'lik Bluetooth Hi-Res müzik kulaklığını kullandım çok kısa bir süre ve Hi-Res'in farkını gördüm. Buradan ASUS ROG Delta almaya karar kıldım fakat bir de kullananların deneyimlerini dinlemek isterim.

Ayrıyeten merak ettiğim diğer bir konu ise, arkadaşımın kulaklığı ile ASUS ROG Delta arasında iyi anlamda bir fark olur mu sizce? Yani Delta sizce fiyatına nazaran ve marka farkından ötürü arkadaşımın kulaklığına göre müzik olur film olur en önemlisi oyun için bana daha iyi ses deneyimi sağlar değil mi?

Tabii ki sağlar hocam. Normal stereo bir kulaklık ile 7.1 Surround kulaklık arasında dağlar kadar fark var. Gerek oyun gerek film gerek müzik konusunda. Büyük ihtimal modları vardır; mesela müzik modu, film modu, bass boost modu falan.

Steelseries Arctis Pro + Gamedac kullanıyorum ve aşırı derecede memnunum. Sadece 2 sene sonunda kulaklık üzerindeki ses tekerleğinde bir arıza meydana geldi onun için garantiye yolladım. Anında yenisini yolladılar 3 senedir gayet memnun bir şekilde kullanıyorum. Tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı