High nutrition gainer alınır mı?

Yusuf663

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Bütçem çok yok 350 lira bütçem var gainer almak istiyorum çünkü tam olarak bir zarganayım. Servisi çok olsun istiyorum bana uygun olarak da bu markayı buldum sizce alınır 3600gr 300TL. Boyum 1.82 58 kiloyum 2 aydır spor yapıyorum.

Gainer mantıklı bi şey değil onun yerine pirinç, muz veya yulaf yemeye çalış. Hiçbirini yiyemiyosan bi kutu protein tozu al küçük boylardan ve içine Nesquik vb. yüksek kalorili şekerli tozlardan bas iç zaten gainerlarda da aynısını yapıyorlar hiç değilse Nesquik biraz vitamin vb. koyuyor.

Hocam bence gereksiz bir harcama olur kilo almak istiyorsan 500-700 gram karbonhidrat alsan yeterli olur, clean veya dirty bulk fark etmez kilo almak istiyorsan her şeyi yemek zorundasın.

Örnek beslenme programı:

1000X4 Pirinç
6-8 Kaşık Fıstık ezmesi
1 Büyük muz

1000 Gram pirinç seni zorlar ise 500 gram pirinç 500 gram pirinç unu yapabilirsin.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim tüm parayı pirinç unu, Burch pirinç patlağı gibi karbonhidratı bol yiyeceklere harcamaya karar verdim.

Gainer mantıklı bi şey değil onun yerine pirinç, muz veya yulaf yemeye çalış. Hiçbirini yiyemiyosan bi kutu protein tozu al küçük boylardan ve içine Nesquik vb. yüksek kalorili şekerli tozlardan bas iç zaten gainerlarda da aynısını yapıyorlar hiç değilse Nesquik biraz vitamin vb. koyuyor.
Proteine çok ihtiyacım olmuyor hocam protein ihtiyacımı karşılayabiliyorum.

Proteine çok ihtiyacım olmuyor hocam protein ihtiyacımı karşılayabiliyorum.

Hocam olay protein ihtiyacı değil gainerın aynısını yapabilmek. Gainerı üstünde yazdığı gibi 600 ml sütle içsen zaten sadece sütte en azından 20 gr protein oluyor, gainerda da 10 veya 15 gram oluyor toplam 30 gram protein 100 gram da karbonhidrat alırsın ama bunların yarısı zaten sütten geliyor. Nesquik + yarım ölçek protein tozu + süt içersen hem pirinç ununa göre içmesi kolay ve lezzetli olur hem de en pahalı gainerlardan daha iyi içerik içmiş olursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı