High Nutrition Mass Gainer alınır mı?

masad34

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ailem gainerı zararlı sanıyor. Ne kadar anlatsamda anlamıyorlar. 15 yaşındayım ve kilo almak istiyorum, kalori açığı yapmaya çalışıyorum ancak sadece evdeki besinlerle olmuyor. Shake falan yapıyorum ancak yine de yetmiyor. Gainer alacağım internette bunu gördüm ancak üç buçuk kiloya göre fiyatı çok ucuz geldi. Ayrıca ürünün iki tane fotoğrafı var ikincisinde besin değerleri yazıyor ama ben orayı pek anlamadım orayada bakarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar bunuda buldum iyi diyorlar sanırım günde 200 gram alırsak 800 kalori veriyor içinde kreatinde var.

Arkadaşlar bunuda buldum daha iyi geldi içinde 2gram kreatin ve bcaa var bu üçünden hangisini tavsiye edersiniz.

Son düzenleme:
Türkiye'de yaşayan, vücut geliştirmeyle uğraşan herhangi bir kişiyseniz ailenizle bu durumu maalesef çoğunlukla yaşarsınız.

High Nutrition alınmaz. Big Joy gayet iyidir. Swiss Nutrition ben kullandım ve çok lezzetliydi, kurabiyeli kremaydı benim kullandığım.

Çikolata aromasının Snickers tadında olduğunu duydum Swiss'de.

Arkadaşlar ailem gainerı zararlı sanıyor. Ne kadar anlatsamda anlamıyorlar. 15 yaşındayım ve kilo almak istiyorum, kalori açığı yapmaya çalışıyorum ancak sadece evdeki besinlerle olmuyor. Shake falan yapıyorum ancak yine de yetmiyor. Gainer alacağım internette bunu gördüm ancak üç buçuk kiloya göre fiyatı çok ucuz geldi. Ayrıca ürünün iki tane fotoğrafı var ikincisinde besin değerleri yazıyor ama ben orayı pek anlamadım orayada bakarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar bunuda buldum iyi diyorlar sanırım günde 200 gram alırsak 800 kalori veriyor içinde kreatinde var.

Arkadaşlar bunuda buldum daha iyi geldi içinde 2gram kreatin ve bcaa var bu üçünden hangisini tavsiye edersiniz.
Çınar'ın dediği gibi ilk ürün hariç diğer ikisini alabilirsin bu net ama 1,5 kilo gainer ne işine yarayacak ben orasındayım. Madem alacaksın bütçeni arttırıp büyük boy ürünler alabilirsin. Yani her bittiğinde para biriktirip 1 1,5 kilo gainer almak orta vadede gereksiz maddi zarar hani. Zaten her gün zam geliyor şimdiden 5 kg ürününü alsan mesela bigjoyun 1.25 kilosu bedava gibi bir şey oluyor... Aileni ikna çabalarına başla ve bu ensnada bütçeni biraz arttır en azından 3 kg al.

BigJoy'da 3 kilosu 1050 TL iken, Trendyol'da satılan 3 kilo gainer nasıl 489 TL olabiliyor diye düşünün. Sebebini kendiniz bulabilirsiniz.

Ek olarak Gurme üstatın dediği gibi, Gainer 5 kilo haricinde alınmamalı.

Marka tercihi olarak, merdiven altı marka seçmeyin. Mümkünse adı duyulmuş markalardan alın.

"Daha fazla para = daha fazla kalite" sözü her zaman geçerli olmuyor fakat Supplement işinde kesinlikle geçerli sayılabilir.

Herkese teşekkürler sanırım Swiss alacağım zaten 1 Mayıs olduğu için indirime girmiş. Şimdilik ilk denemem olduğu için 1.5kg alacağım eğer beğenirsem 3 veya 5 kilo olanı alacağım yardımlarınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı