Hızlı İngilizce öğrenmek için site önerisi

yigit3585

Decapat
Daha fazla  
RP oyunlarında iletişim kuramıyorum ve bu benim için çok sıkıntı oluyor, o yüzünden basit İngilizce öğrenmek istiyorum hangi siteleri önerirsiniz ücretsiz veya ücretli, ve kaç aya öğrenirim?

RP oyunlarında iletişim kuramıyorum ve bu benim için çok sıkıntı oluyor, o yüzünden basit İngilizce öğrenmek istiyorum hangi siteleri önerirsiniz ücretsiz veya ücretli, ve kaç aya öğrenirim?
growtopia yükle love worldune git yabancılarla sohbet etmeye çalış adamların dediğini anlamadığın yerde çeviriye bak oyunu 4yıldır oynuyorum o oyun sayesinde ingilizcem çok iyi bir seviyeye geldi ve oyu 2d ve 300mb hem telefon hem bilgisayardan oynanabiliyor

öncelikle temel gramer bilgisi ve gü
Öncelikle temel gramer ve kelime bilgisi, minimum kelime bilgisi rahatlıkla konuşmak için 2000-3000 arası hadi bunu yaptın diyelim, dinlediğini ne kadar anlıyorsun veya ne kadar söyleyebiliyorsun, pratik ve ezber ile bunu yapmak 6-7 ay bana göre, film ve dizilerde böyle Slow akanları seçersen alt yazı ile güzel olur bir de kurs öneririm para sorun senin için değilse

Yeni konular

Geri
Yukarı