Hogwarts Legacy kırılabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba. Hogwarts Legacy'de Denuvo olacakmış. Kırılabilir mi? Kırılması ne kadar sürer sizce?

Ön şiparişte aldığım Ucnharted'i HDD yüzünden daha açamadan, Çin'de adamlar kırıp FPS testi falan yapıyorlardı. Çok kısa sürede kırılacaktır.

Ön şiparişte aldığım Ucnharted'i HDD yüzünden daha açamadan, Çin'de adamlar kırıp FPS testi falan yapıyorlardı. Çok kısa sürede kırılacaktır.
Açıkcası, "Çok kısa süre" Denuvo ve artı korumalar içeren (illaki vardır) bir oyun için absürt kalıyor. EMPRESS sınırları zorluyor, amma velakin ben yetiştirebileceğini düşünmüyorum, yetiştirirse 10 güne ucu ucuna yetişir anca. EMPRESS bunu demeseydi çoğu insan kırılmaz ya da Allah kerim der geçerdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası, "çok kısa süre" Denuvo ve artı korumalar içeren (illaki vardır) bir oyun için absürt kalıyor. Empress sınırları zorluyor, amma velakin ben yetiştirebileceğini düşünmüyorum, yetiştirirse 10 güne ucu ucuna yetişir anca. Empress bunu demeseydi çoğu insan kırılmaz ya da Allah kerim der geçerdi.

Oyun duyduğum kadarıyla 60 saatten uzun sürecek. Günde 3-4 saat oyunu oynayan birisi 15 günde bitirebiliyor, 15 gün kırılması için kısa bir süre diye düşünüyorum.

Oyun duyduğum kadarıyla 60 saatten uzun sürecek. Günde 3-4 saat oyunu oynayan birisi 15 günde bitirebiliyor, 15 gün kırılması için kısa bir süre diye düşünüyorum.
Hocam bir oyunun kırılması için 15 gün tabi ki kısa bir süre, hele de denuvo varsa ama ben oyunun bu belirtilen süre içinde kırılamayacağını belirttim. 10 gün diyor ya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı