Hogwarts Legacy kırılabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
CrackWatch'ın Reddit sayfasında kırıldığına dair post görmediğiniz takdirde hiçbir yerden oyuna ait dosya indirmeyin. Şu an oyun kırılmadı ve indirdiğiniz her şey virüs veya unlocked.

En az 2 haftasi var gibi kirilmasi icin.

Ben orijinal aldim. Gayet basarili ve guzel bir oyun olmus. PC portu optimizasyon sorunlu ama ben sabit 60 fps oynuyorum.

Güvenli dosyalar paylaşan birkaç yabancı forum var.

Oyuna emek verenler zaten maaşlı çalışan mühendisler , grafik tasarımcıları vs. Şuanda 1 milyona yakın sattı onların parası gayet de ödenmiştir. Senin şuandan itibaren vereceğin para sadece sermaye sahiplerinin lamborghinisine yakıt olur.

Denuvo koruyor ve Denuvo kendini çok geliştirdi burada o gruplardan birisi yoksa ne zaman kırılcağını bilemeyiz.

Yalnızca Empress kaldı sanırım düzgün crack grubu olarak. Gerçi sadece bir kişi idi sanırım o da. Codex'te bıraktı geçen sene. Denuvo kullanan oyunlara artık korsana düşer gözüyle bakmıyorum bile. Playstation 4 bile korsan oyun oynamak için daha ideal şu an.

Yalnızca Empress kaldı sanırım düzgün crack grubu olarak. Gerçi sadece bir kişi idi sanırım o da. Codex'te bıraktı geçen sene. Denuvo kullanan oyunlara artık korsana düşer gözüyle bakmıyorum bile. Playstation 4 bile korsan oyun oynamak için daha ideal şu an.
Bir zamanlar xatab vardı...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı