HOI4 Türkçe yama kurulması sonrası kasıyor

Fasisy

Femtopat
Daha fazla  
HOI4 oynarken Türkçe yama kurmak istedim ve kurdum fakat oyun FPS'i 30 falan oldu, nasıl düzeltebilirim?
Türkçe yama tavsiye etmiyorlar biliyorum ama onsuz olmuyor
GTX 960
Intel i7
16 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS map filan indirip harita'nın görünüşü sorun değilse oradan az da olsa bilgisayarı rahatlatabilirsin, gece gündüz döngüsünü kapatabilirsin, ekstra olarak ayarlardan binaları ve askerlerin 3 boyutlu görsellerini kapayabilirsin. HOI4'ün optimizasyonu hep kötüydü mod ile beraber 30FPS'lere gerilemesi normal herkeste olan genel sorun düşük kalite shaderlar dışında bütün ayarları kısın, bi de mod'u kapatınca farklılık oluşuyor mu? Yazarsanız sevinirim

FPS map filan indirip harita'nın görünüşü sorun değilse oradan az da olsa bilgisayarı rahatlatabilirsin, gece gündüz döngüsünü kapatabilirsin, ekstra olarak ayarlardan binaları ve askerlerin 3 boyutlu görsellerini kapayabilirsin. HOI4'ün optimizasyonu hep kötüydü mod ile beraber 30FPS'lere gerilemesi normal herkeste olan genel sorun düşük kalite shaderlar dışında bütün ayarları kısın, bi de mod'u kapatınca farklılık oluşuyor mu? Yazarsanı

oynadıkça düzeldi sonra tekrar aynı oldu şimdi biraz düzeldi
crack oynuyorum modu kapatamam

oynadıkça düzeldi sonra tekrar aynı oldu şimdi biraz düzeldi
crack oynuyorum modu kapatamam
sildim tekrar ykledim oyunu türkçeyi kaldırdım aynı

Son düzenleme:
Oynadıkça düzeldi sonra tekrar aynı oldu şimdi biraz düzeldi
Crack oynuyorum modu kapatamam

Sildim tekrar ykledim oyunu Türkçeyi kaldırdım aynı

Tamam o zaman oyunun genel optimizasyon sorunundan kaynaklı ayarlardan grafiği düşürmek dışında pek yapabileceğin bir şey yok

sorunu çözdüm ekran kartı ile alakalı o,kod 45 veriyor işlemci ile pc çalıştığı içinde az fps veriyor konu ile ilgili farklı konu açtım

Yeni konular

Geri
Yukarı