Xbox Series S vs PS 5

Muratt88

Hectopat
Merhaba herkese. Bu konuyla alakalı onlarca başlık çoğunu okudum. Ama bütçe ve fiyat performans olarak sizden destek isteyeceğim. Cihaz için bütçem en fazla 20 bin TL civarı.
PS 5'i yurt dışından almayı planlıyorum ki vergi iadesi ile birlikte ortalama 400 euro civarına geliyor. Tabii garanti olayı giriyor devreye.
Xbox olursa TR garantili almak istiyorum Series S modeli 1TB olanı.
Hangisi olursa olsun abonelik ksatin aldığımızda otun avantajını da düşünürsek, ve cihaz omru olarak uzun sure sorunsuz çıkarmayacak ve güncel oyun konusunda avantajlı olanı hangisi olur sizce?

Birbirinin rakibi cihaz değiller aslında. Alabiliyorsan ps5 al.

Merhaba herkese. Bu konuyla alakalı onlarca başlık çoğunu okudum. Ama bütçe ve fiyat performans olarak sizden destek isteyeceğim. Cihaz için bütçem en fazla 20 bin TL civarı.
PS 5'i yurt dışından almayı planlıyorum ki vergi iadesi ile birlikte ortalama 400 euro civarına geliyor. Tabii garanti olayı giriyor devreye.
Xbox olursa TR garantili almak istiyorum Series S modeli 1TB olanı.
Hangisi olursa olsun abonelik ksatin aldığımızda otun avantajını da düşünürsek, ve cihaz omru olarak uzun sure sorunsuz çıkarmayacak ve güncel oyun konusunda avantajlı olanı hangisi olur sizce?
Uzun süre sorunsuz oynamak istiyormuşsunuz PS5 almalısınız ve aradaki fiyat farkına kesinlikle değer.

PS 5'in rakibi Series X, Series S düşük bütçesi olanlar için yerinde olsam PS5 alırdım.

Garantinin çok da konsollarda bir önemi yok genel anlamda sorunsuz makineler. Sorun çıkma ihtimali milyonda bir. Zaten denk konsollar değiller. Ayrıca siz Sony oyunları oynamayacaksanız sadece yarış, dövüş veya futbol gibi spor oyunları için alıyorsanız o zaman Series X seçin derim.

PS5'te bobin sesi var. ''Bzz'' sesiyle aynı oyunu oynamaktansa sıfır ses bir konsolda oynaması daha iyi diye düşünüyorum.
Ayrıca bazı PS5 modellerinde fan uğultusu da mevcut hafif de olsa. Konsol üretmesini bilen bir markanın konsoluyla oynasın en azından.

Yeni konular

Geri
Yukarı