HOI4 yeni başlayanlar için tavsiyeler

ImortalSwerd

Hectopat
Daha fazla  
HOI4'e yeni başladım sayılır. 40-50 saat oynadım ama hala çoğu şeyi beceremiyorum. Template, çıkarma, havacılık gibi şeyleri anlatabilecek ya da iyi anlatan bir tutorial var mı bildiğiniz? Bu konularda yardıma ihtiyacım var. Hangi ülkelerle oynamak daha iyi? Sırayla hangi focuslardan gidilmeli? Araştırmalar nasıl yapılmalı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Maxmarine diye bir adam var. Bende kendisini severek izlerim. Bu adamın serilerini izleyebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nazi Almanyası ile başla öğren sonra öbür ülkelere geç ben öyle yaptım şu an rahat oynuyorum. Bir de maxmarineyi izle.

HOI4'e yeni başladım sayılır. 40-50 saat oynadım ama hala çoğu şeyi beceremiyorum. Template, çıkarma, havacılık gibi şeyleri anlatabilecek ya da iyi anlatan bir tutorial var mı bildiğiniz? Bu konularda yardıma ihtiyacım var. Hangi ülkelerle oynamak daha iyi? Sırayla hangi focuslardan gidilmeli? Araştırmalar nasıl yapılmalı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bence başta Almanya yerine Türkiye gibi basit ülkelerle oyna. Yavaş yavaş Almanya gibi ülkelere geçersin.

Geri
Yukarı