Honor 70 için en iyi Custom ROM nedir?

Yılların Honor 7C kullanıcısıyım. (Halen de canavar gibi çalışıyor mübarek) Custom Rom ben de çok istedim deneyeyim ama olmadı. Honor modellerinin Bootloader kilitleri çok dertli. Hem çok tercih edilen popüler ürün olmadığından hem de dertli diye geliştiriciler tarafından çok ilgilenilmemesinden ötürü bırakın Custom Rom'u TWRP bulmak bile zor. Belki modeliniz bana göre daha yeni olduğundan denk gelebilir. Olursa Lineageos üzmez. En popüler Custom Rom'dur diyebiliriz. Crdroid, AOSP extended, Sakura, Waveos bunlara da bakabilirsiniz.

Yılların Honor 7C kullanıcısıyım. (halen de canavar gibi çalışıyor mübarek) Custom ROM ben de çok istedim deneyeyim ama olmadı. Honor modellerinin Bootloader kilitleri çok dertli. Hem çok tercih edilen popüler ürün olmadığından hem de dertli diye geliştiriciler tarafından çok ilgilenilmemesinden ötürü bırakın Custom ROM'u TWRP bulmak bile zor. Belki modeliniz bana göre daha yeni olduğundan denk gelebilir. Olursa LineageOS üzmez. En popüler Custom ROM'dur diyebiliriz. crDroid, AOSP extended, sakura, waveos bunlara da bakabilirsiniz.

Bende Honor 8C kullanıyorum iş telefonum için. (benimki de hala canavar gibi) ama cidden Honor firması için Custom ROM bulmak zor.

Geri
Yukarı