Çözüldü Hosting SEO'ya etki eder mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Arkadaşlar merhaba,

Yakın zamanda bir blog açacağım.

Hosting ve alan adı hizmetimi yöncü bilişimin sınırsız hosting paketini alacağım.

Önceden almıştım site kurma, yönetme konusunda vb. hiçbir sorun olmadı. SEO'yu yavaşça öğreniyorum ve blog açmak istiyorum.

Sizce hosting SEO'ya etki eder mi? Etmezse yöncü bilişimden alacağım ederse turhost, natro gibi firmalardan alacağım.

Çözüm
Birazcık kitlem var(aylık +10.000 organik ziyaretçi kadar). Yani dediğiniz kadarıyla hosting SEO'ya etki etmez ama hostingin hızı etki eder. Doğru muyum?
Yani A firması ile B firması arasında Google ayırt etmez. Google hıza bakar siteniz çok trafik aldığında hosting hizmeti aksıyor mu buna bakar.
Arkadaşlar merhaba,

Yakın zamanda bir blog açacağım.

Hosting ve alan adı hizmetimi yöncü bilişimin sınırsız hosting paketini alacağım.

Önceden almıştım site kurma, yönetme konusunda vb. hiçbir sorun olmadı. SEO'yu yavaşça öğreniyorum ve blog açmak istiyorum.

Sizce hosting SEO'ya etki eder mi? Etmezse yöncü bilişimden alacağım ederse turhost, natro gibi firmalardan alacağım.
Bir sitenin hızı SEO sıralaması açısından çok önemli. Fakat hali hazırda başka bir platformda bir kitleniz yoksa ve yeni başlıyorsanız başlangıç paketlerini öneririm. İlk aylar site trafiğiniz çok fazla olmayacağı için gereksiz fazla para ödemiş olursunuz. Oldu da ilk aylar siteniz çok trafik aldı. Hosting firmanızdan paketinizi yükseltmesini isteyebilirsiniz tabi ek ödeme karşılığı ile.

Bir sitenin hızı SEO sıralaması açısından çok önemli. Fakat halihazırda başka bir platformda bir kitleniz yoksa ve yeni başlıyorsanız başlangıç paketlerini öneririm. İlk aylar site trafiğiniz çok fazla olmayacağı için gereksiz fazla para ödemiş olursunuz. Oldu da ilk aylar siteniz çok trafik aldı. Hosting firmanızdan paketinizi yükseltmesini isteyebilirsiniz tabii ek ödeme karşılığı ile.

Birazcık kitlem var(aylık +10.000 organik ziyaretçi kadar). Yani dediğiniz kadarıyla hosting SEO'ya etki etmez ama hostingin hızı etki eder. Doğru muyum?

Yani A firması ile B firması arasında Google ayırt etmez. Google hıza bakar siteniz çok trafik aldığında hosting hizmeti aksıyor mu buna bakar.

Çözüm

Geri
Yukarı