Epic Games House Flipper Bundle 89,00 TL

Yer
Mersin
Normalde oyunun fiyatı ₺235,00 ama paketin fiyatını güncellememişler ve ₺89,00. kesinlikle tavsiye ederim.

Paket içeriği:
  • House Flipper.
  • Garden DLC.
  • Hgtv DLC.
  • Luxury DLC.
🔗 https://store.epicgames.com/tr/p/house-flipper--bundle-edition

2. oyun da bugün Steam'de çıkış yaptı. Fiyatı $23,99.

Son düzenleme:
Epic'e gelsin alacağım kazıkçı Steam'a zırnık yok bundan böyle.

Tam olarak nesi kazıkçı oluyor? Hala Steam'de çoğu oyun olması gereken fiyatın altında. Adamlar acıyıp belli süre bölgesel fiyatlandırma adı altında normal fiyatın daha altına sattılar oyunu şu anda normal fiyatına geri satmaya başladılar diye kazıkçı mı oluyor? Mantıken o zaman böyle olacaksa markalarda bölgesel fiyatlandırma yapsın Amerika'da 100dolara satılan aleti biz 20dolara alalım gerçek fiyatının altında satmayanları da kazıkçı mı ilan edelim? Üstüne üstlük bu fiyatları firmalar kendileri belirlerken. Bunlar para kazanmayı amaçlayan firmalar hayır kurumları değil farkındaysan. O zaman gidelim Apple'dan da bölgesel fiyatlandırma isteyelim böyle saçmalık mı olur? En basidinden çık en yakın markete git bak oradaki yabancı ürünlere sence firmalar dolar karşılığı + vergi ile mi satıyorlar ya da bölgesel fiyatlandırma diye Türkiye'ye olduğu fiyatın yarısına mı satıyorlar?

Maalesef, sadece Steam'de var.

Steam'e normal fiyatının altına çıktı şu anda gayet ucuz diğer oyunlara göre.

Son düzenleme:
Steam'e normal fiyatının altına çıktı şu anda gayet ucuz diğer oyunlara göre.
Farkındayım dostum, olması gereken fiyatın altında çıktı fakat 24 Dolar bizim için çok fazla. Bu Steam'in suçu değil, ülkemizdeki Dolar kurunun aşırı yüksek olmasından kaynaklı.

''Gayet ucuz'' fazla abartı bir söz. House Flipper 2 sence 720 TL edecek bir oyun mu? Çok ucuzsa hediyeni beklerim 😊

Farkındayım dostum, olması gereken fiyatın altında çıktı fakat 24 Dolar bizim için çok fazla. Bu Steam'in suçu değil, ülkemizdeki Dolar kurunun aşırı yüksek olmasından kaynaklı.

"Gayet ucuz" fazla abartı bir söz. House Flipper 2 sence 720 TL edecek bir oyun mu? Çok ucuzsa hediyeni beklerim 😊

Ben anında aldım. Bir şey ucuz olması başkalarına dağıtacağım anlamına gelmez. Çok ucuz derken orada bahsetmek istediğim şeyi anlamamışsın galiba. Normal fiyatına ve yeni çıkan oyunların fiyatının yanında düşük kaldı bayağı. House Flipper 2 gibi bir oyunun 24 dolar edeceğini düşünüyorum. 720TL eskiden yüksek bir para biri miydi ondan dolayı size hala öyleymiş gibi geliyor. Ama şu anki 720TL 2014 yılının 55TLsine denk geliyor. İnsanlar bunu anlamıyor ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı