HP laptop harici monitöre görüntü vermiyor

omonofono

Decapat
Ekranı kırık bir HP G62 laptopuna sahibim. Anakartın üzerinden laptop monitör bağlantı kablosunu söküp VGA girişinden harici monitör bağlamama rağmen görüntüyü harici monitöre vermiyor. Dahili monitörü tamamen devre dışı bırakıp sadece harici monitörden nasıl görüntü alabilirim?

@Eğer ekran tamamen kırık değilse yani görülebiliyorsa, Görüntü ayarları üzerinden ayarlama yapmanızı öneririm. Bunun için ek olarak bir VGA kabloya ihtiyacınız var.

Ekranı kırık bir HP G62 laptopuna sahibim. Anakartın üzerinden laptop monitör bağlantı kablosunu söküp VGA girişinden harici monitör bağlamama rağmen görüntüyü harici monitöre vermiyor. Dahili monitörü tamamen devre dışı bırakıp sadece harici monitörden nasıl görüntü alabilirim?
Kabloda sıkıntı mı var acaba?

Şu anda laptopta hiçbir işletim sistemi yok. Masaüstü bilgisayarımdan yazıyorum. Kabloda sorun yok çalışıyor. Ekranın yarısı görünmüyor. Diğer laptoplarda dahili monitörü sökünce diğer çıkışlardan (vga, hdmi...) görüntüyü veriyor. Ben de öyle olmasını istiyorum sorunumun çözümü için. En son çare başka bilgisayardan harddiskine windows kurmayı deneyeceğim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı