HP laptop önerisi

yusufayd_3457

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Ben bir laptop almayı düşünüyorum öncelikle kafamda Monster Tulpar T7 ve 20.6.2 modeli vardı bu model için çok sıkıntılı dediler ve vazgeçtim sonra bir öneride Acer Nitro16 AN16-41 nh. Qlley. 003 modeline baktım ekran boyutu 16'ya 10 olduğu için bu modelden de vazgeçtim HP'nin modelleri çok hoşuma gitti RTX4060 Intel i7 13 nesil veya AMD Ryzen 7840 1TB hafıza 32 GB RAM olan HP marka fiyat Max 46 k olan bir model önerir misiniz başka markalarda olabilir Teknosa üzerinden link atarsanız sevinirim çünkü %10 indirimim var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nitro 16'dan niye vazgeçtiniz ki hocam, 16:10 ise bile ekranı daha kaliteli victusa göre. Bir tek ekran değil, malzeme kalitesi, soğutma olarak da victustan daha iyi.

Nitro 16'dan niye vazgeçtiniz ki hocam, 16:10 ise bile ekranı daha kaliteli victusa göre. Bir tek ekran değil, malzeme kalitesi, soğutma olarak da victustan daha iyi.
Biliyorum ama 16.10 olunca video izlerken film izlerken çok sıkıntı ve laptopu film ve oyun üzerine alıcam başka marka öneriniz varmıdır

Hocam Buyurun, Acer Nitro16 AN16 üründen vazgeçtiğinizi biliyorum ancak daha iyisi yok bence şuan.

Hocam HP Victus kullanıyorum ve önerim başka bir laptop bakın, yazılımı berbat ve orta fiyatlı olanları düşük enerji ile çalışan ekran kartına sahip. Önerim Asus Tuf veya Rog Strix, msi.
Ama eğer ki gerçekten HP istiyorsan HP Victus 16-R0007NT.
Ciddi anlamda başka laptop öneririm bu arada.

16:10 un sandığınız kadar bir problemi olmaz hocam.farklı marka alabilirsiniz.fakat en iyi laptop kesinlikle acer bu bütçede.
Dediklerinizde haklısınız ama video şu şekil oynuyo

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam HP Victus kullanıyorum ve önerim başka bir laptop bakın, yazılımı berbat ve orta fiyatlı olanları düşük enerji ile çalışan ekran kartına sahip. Önerim ASUS TUF veya ROG STRIX, MSI.

ASUS ve MSI da dediğim özelliklerde bir modelin linkini atma şansınız var mı?

Dediklerinizde haklısınız ama video şu şekil oynuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ASUS ve MSI da dediğim özelliklerde bir modelin linkini atma şansınız var mı?

43K'ya Nitro 16 alıp yanına da monitör alamaz mısınız hocam? Victus'un da renk kalitesi açısından tat vereceğini düşünmüyorum %45 NTSC ekran var çoğu modelde.

Hocam HP Victus kullanıyorum ve önerim başka bir laptop bakın, yazılımı berbat ve orta fiyatlı olanları düşük enerji ile çalışan ekran kartına sahip. Önerim ASUS TUF veya ROG STRIX, MSI.

ASUS TUF hadi neyse de hocam ROG'lar çok pahalı olmuş.msi da aşagı kalır yanı yok ROG'dan. Fakat gercekten ROG'u cok basarılı buluyorum. Bu fiiyatta gidip HP almak pişmanlıktır hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı