HP Omen 16 RTX 4050 yükseltilebilirlik konusunda nasıldır?

tanton8

Zeptopat
Daha fazla  
Yakın süreçte bu laptopu almayı düşünüyorum ama internette bir türlü maximum RAM desteği ve 2. SSD slotu olup olmadığı hakkında bir bilgi bulamadım. Bilen var mı aranızda?
"Fiyatı pahalı", "şu ürünü alırsan daha iyi" gibi yorumlar yapmazsanız sevinirim. Sorduğum soru gayet anlaşılır bence. :)

İkinci bir M.2 slotu var. Maksimum RAM desteği minimum 32GB’dır üretici sitesinde yazar ama 64GB desteklediğini düşünüyorum.

Yakın süreçte bu laptopu almayı düşünüyorum ama internette bir türlü maximum RAM desteği ve 2. SSD slotu olup olmadığı hakkında bir bilgi bulamadım. Bilen var mı aranızda?
"Fiyatı pahalı", "şu ürünü alırsan daha iyi" gibi yorumlar yapmazsanız sevinirim. Sorduğum soru gayet anlaşılır bence. :)
tek slot 16 sanırsam bu cihazlarda lehimli olmaz zaten victus denien traktörde vardı, max 32 ram destekler güzel cihaz ama 4060 bulunabilir bu fiyatta.

Boş RAM ve M2 slotu bulunmakta ama 4050'ye bu kadar para verilmez. Acer Nitro 16 4060 bakabilirsiniz.
Nitro yada msi alınır Nitro daha önde ekrandan kaynaklı birde sıvı metal var diye biliyorum, ama 4060 nitrolar 40k bandında artık.

bütçe taşıyor galiba tek msi var :D

Geri
Yukarı