HP Omen vs Victus 16

KachikaV2

Femtopat
Daha fazla  
Daha çok gelir. İnsanlara sorduklarından sorudan başka cihaz önermeye bayılır millet. Bir de laptop önerisine masaüstü niye almıyorsunuz tipler de vardı. Şu an konuları gez her konu altında Nitro 16 önerisi göreceksiniz. Piyasa da herkes Nitro 16 ile gezecek. Bu adam Nitro 16 bilmiyor mu zaten biliyor ama millet ezberinde sallıyor sizene bunu almak istemiş 2 model arasında kalmış soruyor.

Dediğin kesinlikle doğru, bazen forumda bir sorunun cevabını araken bir bakıyorum başka önerilerle konuyu dağıtıp konunun içinden geçmişler.

Adamlar nasıl bir seri yaptıysa kendileri bile şaşkın kimse cevap bulamıyor.

Anakarttan slotu sökmüşlerdi resmen öyle bir şeye denk gelmem umarım :)

16 inç olanı seç bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Omen'den şaşmazdım açıkçası.

2 yıldır link'teki modelini kullanıyorum; şimdiye kadar herhangi bir sıkıntı çıkarmadı.

Daha çok gelir. İnsanlara sorduklarından sorudan başka cihaz önermeye bayılır millet. Bir de laptop önerisine masaüstü niye almıyorsunuz tipler de vardı. Şu an konuları gez her konu altında Nitro 16 önerisi göreceksiniz. Piyasa da herkes Nitro 16 ile gezecek. Bu adam Nitro 16 bilmiyor mu zaten biliyor ama millet ezberinde sallıyor sizene bunu almak istemiş 2 model arasında kalmış soruyor.

Ben de Nitro 5 aldım tavsiyeler üzerine şarj başta olmak üzerine bazı sıkıntıları var.

Victus olarak.
https://www.hepsiburada.com/hp-vict...abilir-bilgisayar-8u846eaa18-pm-HBC00005KD2GT

Omen olarak.
https://www.hepsiburada.com/hp-omen...siyah-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00004P36NS

Yeni bir laptop alacağım fakat bu ikilinin arasında kaldım. Victus'un kalitesine kötü deniyor Omen'ın ise performansına. Arada kaldım ekran kartlarının wattlarını da öğrenebilmiş değilim fikirlerinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum.

Hocam 41.5k verip cidden DDR4 laptop mu alacaksınız 😀

İlle de HP diye inat etmiyorsanız.
Şu daha iyi bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fiyatına göre gayet iyi laptop onu alacağınıza arkadaşın önerdiği nitro 16'yı alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı