HP Pavilion Gaming laptop nasıldır?

joshamwerk

Kilopat
Yer
Londra
Merhabalar.

Ayda bin TL taksit ile bu PC'yi almayı düşünüyorum. Vatan ve Teknosa'da vade farkı aldığı için MediaMarkt'ı tercih ettim ve taksit bütçeme uyan bu laptopu buldum. Kullananlar var mı, laptop nasıldır? Isınması fazla mı, kronik sorunu var mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Merhabalar.

Ayda bin TL taksit ile bu PC'yi almayı düşünüyorum. Vatan ve Teknosa'da vade farkı aldığı için MediaMarkt'ı tercih ettim ve taksit bütçeme uyan bu laptopu buldum. Kullananlar var mı, laptop nasıldır? Isınması fazla mı, kronik sorunu var mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

1650 Ti'ye 12K çok..

Hocam 12 bin TL'ye ben bu PC'yi bulabildim. Daha iyi model bulabilirseniz atar mısınız?
Merhabalar.

Bu model eski kasa. Pavilion kullanan biri olarak söylüyorum, yeni kasa harici pavilion alınmaz

Kendi cihazımı satıyorum. Ekranın oraya bakın anlayacaksınız yeni kasa nası gözüküyor. Cihazım
Ekrana değil arkaya üflüyor sıcaklığı

Hocam bu fiyat verilmez, üç ay önce bu fiyata 1660 ti veya biraz zorlayarak 2060 alınıyordu. Bunun ederi Max 10k o da Max. Bence biraz sabredin ve 3050'li laptoplar düşünce alın.

Aynı kasanın 1050, 1050Ti gibi modelleri yüksek ısı yüzünden frekans düşürüyordu geçmişte. Şimdi de çok farklı olduğunu sanmıyorum.

Bu model eski kasa. Pavilion kullanan biri olarak söylüyorum, yeni kasa harici Pavilion alınmaz.

Attığınız PC çok güzel fakat ailem internetten almayacaklarını söyledi. Mecbur Vatan, MediaMarkt veya Teknosa'dan alacağım fakat sadece MediaMarkt taksitten vade almıyor.

Hocam bu fiyat verilmez, üç ay önce bu fiyata 1660 Ti veya biraz zorlayarak 2060 alınıyordu. Bunun ederi Max 10k o da Max. Bence biraz sabredin ve 3050'li laptoplar düşünce alın.

Perşembe gününe kadar sürem var hocam. İnşallah fiyatlar düşer.

O zaman gidip yerel mağzaları gezin. Ama sizi kazıklayacaklardır. O mağazaların elektrik parasının bir şekilde ödenmesi lazım.

Bizzat gidip gezdim 1.5 katı fiyata satıyorlar.

Bu bilgisayar nasıldır?

Attığınız PC çok güzel fakat ailem internetten almayacaklarını söyledi. Mecbur Vatan, MediaMarkt veya Teknosa'dan alacağım fakat sadece MediaMarkt taksitten vade almıyor.

Perşembe gününe kadar sürem var hocam. İnşallah fiyatlar düşer.

Mağazalar aşırı derecede kazık hocam ailenizi ikna etmezseniz kelimenin tam anlamıyla paranızı çöpe atmış olursunuz internette 6-7 bin olan ürün mağazada minimum 10k.

Yeni konular

Geri
Yukarı